Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проєкту «На Урок»: «Як говорити з дітьми про війну засобами мистецтва: збираємо і аналізуємо матеріали для різних уроків». Це інформаційний вебінар, як методична
Сьогодні. 13/10/2022р. на Форум лідерів «Молодь незламної країни» зібралися лідери учнівських рад самоврядування Миколаївщини зв своїми кураторами, наставниками, а вже через декілька років – професіонали своєї справи та державні діячі
Сьогодні, 14.09.2022 року разом із Колінко Оленою Альбертівною, заступником начальника управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області та Алексеєнко Тетяною Григорівною, головним спеціалістом відділу інституційного аудиту взяла участь в
24 квітня 2020 року о 14 годині у дистанційному режимі засобом платформи Jitsi Meet проведено online нараду із керівниками позашкільних закладів обласного підпорядкування.
У ході наради обговорено робочі питання щодо
24 квітня 2020 року в online режимі з використанням повнофункціональної і опенсорсної програми Jitsi Meet проведено нараду з нагальних питань освіти для начальників управлінь, відділів освіти міських рад, райдержадміністрацій, об'єднаних
22 та 23 квітня 2020 року у режимі онлайн проведено засідання атестаційних комісій департаменту освіти і науки облдержадміністрації, під час роботи якої атестувано методистів районних відділів управлінь освіти, об’єднаних територіальних
Навіть жорсткі карантинні заходи не є перепоною на шляху розвитку і самовдосконалення вихованців і працівників Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Ми працюємо ДИСТАНЦІЙНО!!!
До наших заходів (освітніх,
Завантажити лист МОН України від 16.04.2020 № №1/9-213