Головна » АКТУАЛЬНО
Українська | Русский | English
Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

АКТУАЛЬНО

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ «МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ» оголошує про проведення марафону для абітурієнтів 2023 .

 Векторами нашої діяльності є підтримка, розвиток та розповсюдження таких беззаперечних складових української нації як культура, освіта, зокрема позашкільна та неформальна, підтримка ініціатив молоді тощо.

Оскільки основною цільовою авдиторією діяльності нашої Організації є молоді люди, зокрема школярі, що у 2023 році закінчують здобуття загальної середньої освіти та мають намір вступати до закладів вищої освіти України, Організацією, суспільно з Національним Фестивалем “Код Нації” було ухвалено рішення про проведення марафону зустрічей, на яких експерти у галузі освіти, представники ВНЗ та вступники минулих років допоможуть абітурієнтам 2023 року з’ясувати всі деталі та нюанси вступу до закладів вищої освіти у 2023 році, проведення НМТ-2023, визначення пріоритетів та значення вагових коефіцієнтів і звісно поділяться дієвими лайфхаками щодо написання мотиваційних листів.

Частина зустрічей відбуватиметься у вигляді профорієнтаційних заходів. Активні учасники марафону матимуть можливість отримати невеликі сувеніри від Національного Фестивалю “Код Нації”. Перша з п’яти зустрічей, що відбудуться у рамках марафону у весняно-літній період цього року, запланована у форматі відеоконференції на 01 квітня 2023р. о 12:00 на платформі meet.google.com  Щоб взяти участь у зустрічі, учасники мають попередньо зареєструватися за посиланням: https://url.molodp.org/vstup2023 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПРОЕКТУ ТА РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ГРАНТОВИЙ КОНКУРС SEO.UA

  Вітаємо та запрошуємо до проєкту.

Повідомляємо про нову конкурсну програму від компанії SEO.UA. Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просування сайтів в пошукових системах оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє. 

Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу.

Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarship@seo.ua                        

З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog 

Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гранту: https://seo.ua/uk/scholarship 

Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні!

Слава Україні!

«Атмосферна школа» надає можливість дітям 1-11 класів з усієї України, а також за її межами приєднатися до безкоштовних майстер-класів.

 Корисні зустрічі із запрошеними письменниками, митцями, видатними людьми та креативними педагогами розширять світогляд дітей та змотивують до нових знань.

Зокрема, учням пропонують теми, які зазвичай не обговорюють на уроках. Це унікальна можливість відкритого діалогу, нагода дізнатися цікавинки з найрізноманітніших галузей освіти та науки, а також можливість знайти нових друзів.
 
Приєднатися можуть усі охочі! Для цього переходьте за посиланням www.atschool.com.ua/bezkoshtovni-atmosferni-mayster-klasy/, обирайте цікавий для себе майстер-клас та реєструйтеся.

У KМDШ стартувала стипендіальна програма «Випускник»

 Мережа приватних шкіл КМDШ оголосила про відкриття конкурсу на стипендіальну програму «Випускник» для талановитих учнів 9 класів.Навчальний заклад не тільки надасть якісні знання та підготовку, а й допоможе правильно визначитися з майбутньою професією, закладом вищої освіти та подальшим життєвим шляхом.

Стипендіальна програма забезпечить повністю безоплатне навчання в 10–11 класі в одній з найкращих приватних шкіл Києва.Участь у конкурсі можуть узяти всі талановиті діти, які мріють навчатися в приватній школі та користуватися усіма її перевагами: інноваційними підходами в навчанні, сучасними лабораторіями, персональним супроводом академічних едвайзерів.

Кандидати повинні мати високу внутрішню мотивацію до навчання, прагнути академічних досягнень, ставити перед собою дослідницькі цілі, мати успішне портфоліо за 2-3 останні роки (підтверджені освітні досягнення, розроблені або реалізовані проєкти), володіти англійською мовою на рівні В1.

Для стипендіатів, майбутніх випускників, КМDШ стане надійною підтримкою, базою, яка допоможе максимально розкрити потенціал, комплексно розвиватися. І в результаті – вступити до вишу мрії та побудувати успішне майбутнє.

Конкурсний вступ на стипендіальну програму «Випускник» відбувається за такою процедурою:

-Розгляд даних вступника на відповідність кандидата умовам відбору, які включають опрацювання: анкети, мотиваційного листа, портфоліо успіху за 2-3 останні роки, що засвідчує освітні та проєктні досягнення, фото (скан-копія) письмової заяви одного з батьків про згоду на обробку персональних даних дитини.

-Проходження індивідуальної співбесіди з управлінською командою школи. Cкладання вступних контрольних робіт з української мови, математики та англійської мови. Участь у груповій проєктній активності – квесті.

-Оголошення результатів конкурсу на стипендіальну програму.

-Зарахування переможців стипендіальної програми на навчання у КМDШ.

Більш детально з положенням стипендіальних програм КМDШ та процедурою конкурсного відбору можна ознайомитися на офіційному сайті мережі та за телефонами: 0800-332-407 або (044) 334-39-78.

Приймання реєстраційних анкет триватиме до 31 березня.

ТОВ Приватний заклад загальної середньої освіти «Центр освіти «Глобал» відкриває свої віртуальні двері для дітей зі всієї України та світу.

 У цей складний час наша ліцензована дистанційна школа надає можливість дітям отримати якісні знання у безпечній для їх життя та здоров’я формі.

Ми розуміємо важливість якісної освіти та необхідність її доступності для кожної дитини.

Дистанційне навчання в «Центрі освіти «Глобал» — високотехнологічна форма здобуття якісної освіти з 1 по 11 клас. Заклад освіти працює відповідно до державного стандарту України.

Свої освітні послуги ми надаємо усім дітям незалежно від їх місця проживання, стану здоров'я чи особливих потреб. В нашій школі працюють найкращі вчителі зі всієї України. Наші учні навчаються з дому або будь-якого іншого місця, де є доступ до інтернету.

Дистанційне навчання у власному ритмі дає можливість поєднувати школу з хобі та особливостями стилю життя батьків та дитини. Ми завжди на зв`язку, а наші вчителі готові допомогти учням із засвоєнням матеріалу уроків, поясненням тестів для самоперевірки та обговоренням результатів контрольних робіт.

21 квітня 2023 року о 18.00 відбудеться День відкритих дверей школи. Захід буде проведено в онлайн-режимі. Посилання на zoom-подію: Ідентифікатор персональної конференції: 628 450 0468, код доступу: 20Global

2-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ «МОЯ МРІЯ - УСПІШНА УКРАЇНА»

 З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, промоції навчальних закладів на загальнодержавному рівні кафедрою міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного університету природокористування за фінансової підтримки спонсорів (ТОВ «Краснебрук», ТОВ «АДС-ЗАХІД», компаній «Континентал Фармерз Груп» та «Генезіс») проводиться 2-й Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія - успішна Україна» серед учнів та учениць 11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих шкіл та ліцеїв. 

Прийом робіт триватиме до 15 травня 2023 р., визначення та оголошення переможців до 1 липня 2023 р.

Конкурс проводиться за наступними (орієнтовними) темами:

Ø  Вплив російсько-української війни на національну ідентичність українців.

Ø  Українське волонтерство як соціальний феномен.

Ø  Українська стійкість у війні.

Ø  Імідж України у світовому просторі.

Ø  Місце України у світовій безпеці та економіці

Ø  Пріоритетні напрями та галузі розвитку України

Ø  Потенціал та виклики для розвитку громадянського суспільства в Україні

Ø  Бачення стратегії реформування України на шляху цивілізаційного поступу

Есе повинно мати: назву; заклад освіти; прізвище та ім’я автора; прізвище, ім’я та по батькові, посаду наукового керівника та сам текст есе, яке необхідно надіслати на електронну пошту konkurs.ese.lviv@gmail.com  

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Лауреатами Конкурсу будуть нагороджені Дипломами лауреатів Конкурсу. Переможці отримають грошові премії, Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів та заохочувальні цінні подарунки.

Деталі та офіційну інформацію щодо Конкурсу можна отримати на офіційному сайті Львівського національного університету природокористування http://www.lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/f-s/ekon/mzed/toapply.html

XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

 В цьому році, проводиться XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді. До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі - громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію). До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.. Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ оголошення 

ПЕРЕГЛЯНУТИ положення конкурсу

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує на День відкритих дверей-2023

 Якщо ви завершуєте навчання в школі, ліцеї, коледжі в 2023 році, але не визначилися з обранням професії та закладу вищої освіти, тоді вам однозначно до Миколаївської Могилянки.

Якщо ви активні, творчі, цілеспрямовані, креативні, шукаєте професійного розвитку та класичної освіти з нестандартним підходом, то запрошуємо всіх випускників шкіл, абітурієнтів 2023 року, старшокласників та їхніх батьків відвідати день відкритих дверей у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.
Більш детальна інформація за ПОСИЛАННЯМ

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочинає вступну кампанію

 Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України. 

Термін навчання в коледжі складає три роки.

Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:

122 - Комп’ютерні науки

172 - Телекомунікації та радіотехніка

Для отримання більш детальної інформації перейдіть в телеграм-бот: @VKSS_VITI_bot

(Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації: https://t.me/VKSS_VITI_bot)

Все про вступну кампанію  до військового коледжу ТУТ

Оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році

 1 березня 2023 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році, що триватиме до 31 березня 2023 року.Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. Більш детальна інформація ЗА ПОСИЛАННЯМ

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Про Звернення Верховної Ради України до парламентів і урідів держав світу та міжнародних організацій з нагоди річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну

ПЕРЕГЛЯНУТИ постанову

УСЕ ПРО ОСВІТУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Інформаційно-аналітичний збірник 

Науково-методичний збірник 

Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує День відкритих дверей «Світ очима хіміків»

ПЕРЕГЛЯНУТИ інформаційний лист Світ очима хіміків 

ПЕРЕГЛЯНУТИ АФІШУ

«Вистояли – переможемо!» Інформаційні матеріали до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 роціПовномасштабне вторгнення російських військ в Україну остаточно зірвало маску з агресивного путінського режиму, що 9 років прикидався «миротворцем» та «третьою стороною» у війні на сході України, поширюючи на весь світ дезінформацію, брехню про «Донецьку та Луганську народні республіки», які насправді є підконтрольними Москві окупаційними режимами в Донецькій та Луганській областях України. Путін намагався переконати світ, буцімто в Україні триває «громадянська війнаЗа рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

Інформаційні матеріали до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну Українського інституту національної пам’яті та партнерів а саме:

1. Ключові повідомлення

2. Історична довідка 2014.

3. Початок 26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Повномасштабне вторгнення.

4. Етапи Тематичні матеріали Українського інституту національної пам’яті та партнерів

5. Деякі фільми і пісні українських виконавців про сучасну російсько-українську війну

 Розміщено за ПОСИЛАННЯМ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2023! Графік проведення Днів відкритих дверей у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області у період вступної кампанії 2023 року

ПЕРЕГЛЯНУТИ Графік 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2023. Інститут Військово-Морських Сил Національного університету "Одеська морська академія" розпочинає вступну кампанію

 Основним напрямом діяльності навчального закладу є підготовка висококваліфікованих військових фахівців для проходження військової служби на кораблях та частинах Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Військово-Морські Сили Збройних Сил України тісно  співпрацюють з іноземними партнерами, фахівцями із США, Великої Британії, Канади, Туреччини, Болгарії, Румунії, Польщі і т.д. Завдяки цій співпраці курсанти нашого військового ВНЗ мають змогу навчатись за кордоном, Коледжі Королівських ВМС Британії (місто Дартмут), Академії ВМС Італії (місто ЛІворно) та проходити морську практику на кораблях країн-НАТО.

В умовах збройної агресії рф, є необхідність в нарощуванні чисельності ососбового складу, який повністю дозволить забезпечити захист інтересів України на морі та дати рішучу відсіч загрозам з морських напрямків на Чорному та Азовському морях.

З огляду на зазначене Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» чекає кращих випускників закладів загальної середньої освіти. Курсанти навчаються на бюджетній основі та знаходяться на державному забезпеченні. З 2019 року інститут здійснює набір дівчат на навчання у вищі за всіма спеціалізаціями відповідно до переліку вказаному на офіційному сайті

Наші контакти: 65029, м. Одеса, вул. Градоначальницька, 20, навчальний корпус №  5.

Контактний телефон: (093)430-57-36

Більш детальна інформація про Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» на офіційному сайті https://ivms.mil.gov.ua/   та офіційній сторінці     

 https://www.facebook.com/onma.navy

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 2023! «День відкритих дверей» у військовому ліцеї імені Івана Богуна

 25 березня 2023 року о 10 годині у військовому ліцеї імені Івана Богуна відбудеться «День відкритих дверей» (за відсутності несприятливої ситуації в м.Києві) для юнаків та дівчат, які мають бажання вступати до 8 та 10 класів.

 Під час проведення заходу відбудеться зустріч з керівництвом ліцею, ознайомлення з навчально-матеріальною базою, доведення умов вступу у 2023 році. Адреса проведення для вступників до 8 та 10 класів класу - м. Київ, бульвар Лесі Українки, 25.

Більш детальну інформацію про ліцей можна дізнатись на сайті:   https://kvl.mil.gov.ua/      та фейсбук https://www.facebook.com/kvlkiev/ .

Телефон приймальної комісії: 0663661520; 0931116837 (Вайбер- повідомлення).

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочинає вступну компанію!

  

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького це сучасний провідний вищий військовий навчальний заклад, єдиний на теренах України, який здійснює підготовку персоналу для прикордонного відомства – офіцерів нової формації, справжніх патріотів Батьківщини, з високим рівнем професійної компетенції.

Підготовка офіцерів здійснюється за напрямками:

-        філологія

-        правоохоронна діяльність

-        кінологія

-        безпека державного кордону 

-        телекомунікації та радіотехніка

-        психологія

-        інженерно-технічне забезпечення

До Національної академії на навчання приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років (в тому числі і ті, яким виповнюється 17 років у рік вступу), які здобули повну загальну середню освіту.

Вступ здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання вступників, рівня їх фізичної підготовленості, які пройшли професійно-психологічний відбір та відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Після 4 років навчання випускник Національної академії отримує кваліфікацію – офіцер тактичного рівня Державної прикордонної служби України, ступінь бакалавра за відповідною спеціальністю, військове звання «лейтенант» та гарантоване працевлаштування.

 Прикордонники – захисники українського народу!

За детальною інформацією звертайтесь за тел. 0962398005,

м. Миколаїв

Українську молодь запрошують для участі в Єврошколі–2023

 Українських школярів та студентів запрошують для участі у EU Study Days: Єврошколі–2023 від представництва Європейського Союзу в Україні.

Подати заявку для участі можуть учні 9-11 класи середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Також учасниками Єврошколи можуть стати студенти магістратури або останнього курсу бакалаврату українських вишів денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України, та дізнаються більше про Європейський Союз.

Також Єврошкола допоможе знайти однодумців, з якими можна втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави.

Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та взаємини між Україною та ЄС.

Програма навчання складається з 10 навчальних модулів, які включають відео-лекції та презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари за участю експертів та інтерактивні заняття: відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати тощо.

Студенти та аспіранти матимуть можливість втілити у життя власний проєкт, направлений на поширення інформації про цінності та політики ЄС.

Також 20 найактивніших та найуспішніших учасників з числа студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн школі, які відбудуться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Після навчання учасники отримають сертифікат про проходження курсу, який міститиме інформацію про тривалість навчання, кількість годин та перелік модулів, а для учасників-студентів – кількість кредитів ЄКТС.

Щоб стати учасником проєкту, необхідно заповнити заявку: форма для школярів, форма для студентів й аспірантів.

Потім у разі успішного проходження конкурсу за заявками учаснику необхідно пройти онлайн-тестування на платформі.

Приймання заявок на участь триватиме до 06 березня 2023 року.

Безпосередньо навчання проходитиме з 15 березня по 31 травня 2023 року.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 Українських школярів та студентів запрошують для участі у EU Study Days: Єврошколі–2023 від представництва Європейського Союзу в Україні.

Подати заявку для участі можуть учні 9-11 класи середніх шкіл, ліцеїв, гімназій.

Також учасниками Єврошколи можуть стати студенти магістратури або останнього курсу бакалаврату українських вишів денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України, та дізнаються більше про Європейський Союз.

Також Єврошкола допоможе знайти однодумців, з якими можна втілювати спільні ініціативи та разом створювати майбутнє України як європейської держави.

Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та взаємини між Україною та ЄС.

Програма навчання складається з 10 навчальних модулів, які включають відео-лекції та презентації від українських та європейських експертів, онлайн вебінари за участю експертів та інтерактивні заняття: відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати тощо.

Студенти та аспіранти матимуть можливість втілити у життя власний проєкт, направлений на поширення інформації про цінності та політики ЄС.

Також 20 найактивніших та найуспішніших учасників з числа студентів та школярів візьмуть участь у літній чи зимовій офлайн школі, які відбудуться на базі одного з закладів вищої освіти України.

Після навчання учасники отримають сертифікат про проходження курсу, який міститиме інформацію про тривалість навчання, кількість годин та перелік модулів, а для учасників-студентів – кількість кредитів ЄКТС.

Щоб стати учасником проєкту, необхідно заповнити заявку: форма для школярів, форма для студентів й аспірантів.

Потім у разі успішного проходження конкурсу за заявками учаснику необхідно пройти онлайн-тестування на платформі.

Приймання заявок на участь триватиме до 06 березня 2023 року.

Безпосередньо навчання проходитиме з 15 березня по 31 травня 2023 року.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Ukraine Global Scholars розпочала відбір учасників програми

 Неприбуткова організація Ukraine Global Scholars (UGS) розпочала відбір учнів 8–11 класів, які мріють навчатись за кордоном, але не мають достатньо коштів для втілення своєї мрії.

У ході конкурсу будуть відібрані близько 70 учнів, які отримають професійну та безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів світу.

Також переможці відбору отримають підтримку під час навчання за кордоном, включно із розміщенням у хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються, допомогу із пошуком літніх стажувань у найкращих компаніях України та членство й доступ до всіх ресурсів однієї з найуспішніших спільнот України із глобальним мисленням та можливостями.

Участь у програмі відбору можуть взяти українські старшокласники, які володіють англійською мовою та хочуть повернутися до України після навчання за кордоном. Перевагу мають переможці міжнародних олімпіад, атлети світового рівня, учні-активісти, які мають виразні лідерські якості тощо.

Умовою участі в програмі зобов’язання повернутися в Україну на 5 років, щоб відбудовувати країну.

Організація UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $35,000.

Конкурсний відбір передбачатиме кілька етапів: після першого туру (заявка з кількома есе) на учасників очікуватимуть онлайн-тести з математики та англійської мови, що схожі на тести SAT та TOEFL. Після цього фіналісти мають пройти останній раунд – співбесіди з волонтерами та засновниками програми.

Подача заявок триватиме до 31 березня 2023 року.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

29 січня в Україні відзначатиметься 105-та річниця бою під Крутами

 

29 січня в Україні відзначатиметься 105-та річниця бою під Крутами,який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога. Бій під Крутами був оборонною операцією, яка зупинила на кілька днів наступ ворога. Подвиг крутянців, як і всіх Героїв Української революції 1917–1921 років, сьогодні став прикладом для захисників України в російсько-українській війні. Українським інститутом національної пам’яті до Дня Героїв Крут розроблені інформаційні матеріали для використання в роботі та розміщення на офіційних Інтернет-ресурсах. ПЕРЕГЛЯНУТИ ІМ–Герої_Крут-2023_

Про проведення Всеукраїнського вебінару «Українська для кожного…»

 Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 26 січня 2023 року в онлайн-режимі відбудеться Всеукраїнський вебінар «Українська для кожного…». Організаторами вебінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active». До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб. Участь у заході безоплатна. Початок заходу о 14:00.

Учасники вебінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Попередня реєстрація учасників ЗА ПОКЛИКАННЯМ

Відзначення Дня Соборності України

 

 Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Це свято встановлено Указом Президента України від 21 січня 1999 року № 42 «Про День соборності України». Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі, він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України щонайменше з середини XIX століття. Крім того, 105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка IV Універсалом проголосила незалежність. Інформаційні матеріали, розроблені Українським інститутом  національної пам’яті до Дня Соборності України:

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ до Дня Соборності України - 2023_та 105-ої річниціі проголошення незалежності УНР  

ОНЛАЙН-ШКОЛА «MATHEMA» ЗАПОЧАТКОВУЄ СТИПЕНДІАЛЬНУ ПРОГРАМУ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Про моніторинг та оцінку ступеня безбар`єрності закладів освіти

 Відповідно до пункту 5 розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1041-р «Про затвердження плану заходів на IV квартал 2022 року з реалізації Національної стратегії із створення  безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року»‎ втратило чинність розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 року № 883-р «Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»‎.

На виконання пункту 38 Плану заходів на IV квартал 2022 року з реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1041-р, департаментом освіти і науки обласної військової адміністрації листом від 20.12.2022 № 2800/10-04/01-01.16 начальникам управлінь (відділів) освіти міських (сільських, селищних) рад, керівникам закладів освіти обласного підпорядкування доручено провести моніторинг та оцінку ступеня безбар'єрності об'єктів фізичного оточення і послуг  для осіб з інвалідністю відповідно до Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар'єрності об'єктів фізичного оточення і послуг  для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 № 537. Також зазначеним листом рекомендовано залучити до зазначеного процесу представників громадських об’єднань осіб з інвалідністю та оприлюднити на своїх офіційних веб-сайтах інформацію про результати проведення оцінки ступеня безбар'єрності об'єктів фізичного оточення і послуг  для осіб з інвалідністю.

 

Зимовий MriyDiy Project Camp

 Ми пишаємося українськими освітянами, які, долаючи всі виклики, впевнено тримають освітній фронт! Попереду – зимові канікули, які можуть бути вимушено довгими в багатьох регіонах нашої країни. Ми готові допомогти наповнити їх цікавим і корисним змістом для українських дітей. Запрошуємо учнів українських шкіл від 10 до 16 років у Зимовий MryiDiy Project Camp і будемо вдячні за поширення інформації про таку можливість серед дітей через директорів шкіл або їх заступників! Умова участі - БЕЗКОШТОВНО! Дати проведення: 10-14 січня 2023 року. Формат: онлайн, 2 години в день, а також доступ до відеозаписів. Час: за вибором учнів. Реєстрація обов'язкова. Програма, покликання на реєстрацію та більш детальна інформація є у файлах, що додаються. Організатор: MriyDiyProject School [1] - проєкт, що реалізується за ініціативи Благодійного фонду «СпівДія» спільно з Освітньою фундацією «МрійДій» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерства молоді та спорту України.

ПРОГРАМА MriyDiyProject Camp_

Запрошуємо до зимового MriyDiy Project Camp

На платформі ""Prometheus" розміщено новий освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз»

Цей курс є безкоштовним і проводиться в онлайн форматі.

Після завершення навчання його слухачі отримують сертифікати.

Мета освітнього онлайн-курсу - допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загроз і значних стресів в умовах повномасштабної війни, що триває.

Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» дає відповіді на такі питання: як керувати своїм станом під час травматичних подій; як надавати психологічну допомогу собі та іншим; як аналізувати власні ресурси та планувати їх відновлення, коли це потрібно; що потрібно, щоб впевнено комунікувати з близькими, друзями, під час роботи і навчання у стресових ситуаціях; яким чином можна повертати собі відчуття контролю над вдасним життям. Цей освітній курс допоможе вам прокачати життєстійкість, навичку, яка стане у пригоді і зараз, і впродовж усього життя. Курс також можна використовувати як дисципліну вільного вибору під час отримання вищої освіти.

Курс є безоплатним та доступний для проходження на освітній платформі Prometheus: https://bit.ly/3MTfiUg

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС "Життєстійкість молоді в умовах криз"

«Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»

 Давно хотіли прокачати свою медіаграмотність та стати стійкими до дезінформації? Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» та платформа онлайн-освіти Prometheus підготували для вас безкоштовний відеокурс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»  Щоб прокачати вашу медіаграмотність на повну, ми залучили провідних експертів з теми, які мають різний досвід та підходи. Курс стане в пригоді всім, хто хоче навчитися фільтрувати інформацію, ухвалювати правильні рішення та бути ефективним бійцем на інформаційному фронті.

На курсі ви:

-дізнаєтеся, чому і як медіаграмотність допомагає в ухваленні найкращих рішень; -ознайомитеся з найкращими практиками для розвитку рівня критичного мислення; -опануєте алгоритм перевірки якості контенту українських та закордонних медіа; -навчитеся досліджувати експертність авторів, джерел інформації, зокрема телеграм-каналів; -засвоїте цифрові інструменти для швидкої та ефективної перевірки достовірності фото та відео; -ознайомитеся з ключовими наративами й тактиками російської пропаганди, аби протидіяти їм; -навчитеся визначати маніпулятивний медіаконтент, розрізняти дезінформацію, шкідливі пропагандистські наративи; -дізнаєтеся, як самостійно створювати якісний контент та уникати блокувань у соцмережах.

️ Поспішайте зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/I1Qa5GM

Курс розроблено Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики. Курс проводиться за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів курсу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»

ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”

 Стартує ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”. Початок прийому робіт – 1 грудня 2022 року, закінчення – 1 березня 2023 року.

Метою проведення конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” є виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, схильної до журналістської діяльності; сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, підтримка педагогів, які працюють із такими учнями.

Організатором Конкурсу є секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв, співорганізаторами — Видавничий дім «ОГО», Департамент освіти і науки Рівненської обласної військової адміністрації та Національний університет “Острозька академія”. Конкурс відбувається за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації.

Деталі за посиланням: https://ij.ogo.ua/ya-zhurnalist/umovi-konkursu-ya-zhurnalist-2022-roku/

Розпочинається Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023

 

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КОНКУРС

Брошура „Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям“

„Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям“

Про проведення обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» (онлайн формат)

Наказ_про_проведення_обласного_конкурсу_Лiдер_року_2022-2023(1).doc 

Про відзначення Міжнародного дня прав людини

 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини згідно із Рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 04 грудня 1950 року. В Україні громадські правозахисні організації та профільні органи влади традиційно організовують низку заходів в рамках відзначення цього дня.

ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр» пропонує в рамках відзначення Міжнародного дня прав людини в 2022 році провести бордову (сітілайтову) інформаційну кампанію. Ця кампанія передбачає розміщення 3 плакатів розроблених активістами міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність з кримськотатарським народом #LIBIRATECRIMEA спільно з художником Андрієм Єрмоленко на 12 бордах/сітілайтах. 

макети плакатів  pdf

Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди

 

  Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди
Формат: PDF | Добавлен: 25/11/2022 19:15:42
113Kb Скачать скачать

Щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946– 1947 років

  Інформаційні матеріали. Роковини Голодомору
Формат: PDF | Добавлен: 21/11/2022 20:02:21
1802Kb Скачать скачать
  Презентація. Як говорити про Голодомор
Формат: PDF | Добавлен: 21/11/2022 20:21:51
635Kb Скачать скачать

Щодо захисту прав, свобод та законних інтересів дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Щодо захисту прав, свобод та законих інтересів дітей.pdf

Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Акція 16 днів проти насильства_.pdf 

 

  ДОПОМОЖІТЬ ПОВЕРНУТИ ДИТИНУ ДОДОМУ!
Формат: PDF | Добавлен: 09/11/2022 13:15:33
124Kb Скачать скачать

 

З метою виконання доручення Кабінету Міністрів України від 30.09.2014 № 30137 721-14 щодо героїзації осіб, які віддали життя за Україну та належного вшанування їх памяті просимо забезпечити поширення електронної версії книги «Воїни світла Миколаївщини» серед закладів середньої, професійно-технічної та вищої освіти області для використання під час проведення виховних заходів патріотичного спрямування. Матеріали книги розміщені на головній сторінці офіційного веб-сайту Миколаївської облдержадміністрації (банер «Воїни світла Миколаївщини»), а також у розділі «Герої не вмирають» за посиланням http://www.mk.gov.ua/store/files/announce 1540214358.pdf.

Посилання на книгу:

http://www.mk.gov.ua/store/files/announce_1540214358.pdf

Код для встановлення банеру на інших сайтах:

<a href="http://www.mk.gov.ua/store/files/announce_1540214358.pdf"

target="_blank"><img src="http://www.mk.gov.ua/banners/light.jpg"></a>