Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Конкурси для здобувачів освіти

Запрошуємо прийняти участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі документального аматорського кіно

З 06 листопада 2023 року по  29 лютого 2024 року планується проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу документального аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років» (далі – конкурс).

Організаторами конкурсу є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  та Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

Конкурс буде проводитися відповідно до Умов, що додаються. До участі у Конкурсі запрошуються учнівські колективи та окремі автори закладів загальної середньої, позашкільної , професійної (професійно-технічної)   освіти, представники дитячих громадських організацій.

Для участі у заході просимо до 22 грудня 2023 року пройти електрону реєстрацію за посиланням https://forms.gle/Pes8e4AqfKr3GRXp6

Додаткова інформація – за телефоном (044) 531-19-98, контактна особа – Наталія Майдебура: e-mail-center.patriotua@gmail.com; (066) 697-88-50, контактна особа – Інга Ширяєвська: e-mail-octk2015@gmail.com

ПЕРЕГЛЯНУТИ Умови конкурсу Кіно УДЦ 

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДО ІСТОРІЇ, СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКОМУ ПРОЄКТІ «Герої не вмирають!»

 Мета проєкту: донесення світу й майбутнім нащадкам через окремі долі захисників правдивої й цілісної історії боротьби українського народу, як прикладу незламності, великої людської, громадянської та національної відваги, сили духу і стійкості громадян у період російсько-української війни, вшанування подвигу полеглих за свободу України земляків.

Завдання:

1)  Провести пошукову роботу зі збору, узагальнення, систематизації матеріалів (фото, листи, скріншоти, речі, спогади тощо) про участь земляків, воїнів ЗСУ, ТРО, НГУ, поліцейських, медиків, службовців, цивільних у захисті рідної землі від російської агресії (2014-2023 рр.)

2)  Здійснити об’єктивне висвітлення персональних історій земляків-захисників.

3)  Обґрунтувати доцільність висвітлення саме цих подій для сучасників та нащадків.

4)  Оформити їх та подати до загального проєкту пам’яті «Герої не вмирають!».

5)  Організаторам проєкту узагальнити представлені матеріали й широко оприлюднити їх з використанням різних інтернет засобів.

6)  Результати представити на молодіжній науково-пошуковій платформі  «Герої не вмирають!» (листопад 2023 року); висвітлити на сайті й соціальних мережах співорганізаторів та  надрукувати в окремому Збірнику матеріалів.

Учасники. Учасники можуть працювати одноосібно, проте краще, якщо виконання пошуку буде груповим, що дозволить не тільки навчитися працювати з науковою інформацією, брати інтерв’ю, але й працювати в команді, розподіляючи ролі та функції. Учасниками проєкту можуть бути, як учні, студенти, вихованці закладів позашкільної освіти, так і їх батьки, старші друзі, педагоги. Результат роботи спільний, розроблений  на місцевому матеріалі проєкт, який може стати основою для  створення галереї воїнської слави наших янголів-захисників! І за кожним портретом – історія конкретної людини, земляка, захисника.

Термін подання робіт: до 01.11.2023

Форми участі в проєкті: науковий реферат, публіцистична стаття, звіт про пошукову роботу, які можуть містити нотатки, фіксацію-опис воєнної події (героїчного вчинку, подвигу), спогади, вірші, пісні, малюнки, фотороботи, колажі. Результати пошукової роботи можуть бути представлені у формі відеосюжетів. Важливим є не спосіб (форма) донесення історії, а сама історія та шлях, який пройшли учасники, коли дійшли до логічного її закінчення.

ПЕРЕГЛЯНУТИ УМОВИ УЧАСТІ У ПРОЄКТІ "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ"

«International Art Center «All Stars» приймає заявки на «ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС «КВІТУЧА. ВІЛЬНА. НЕЗАЛЕЖНА»

 Конкурс триває: з 1 липня по 31 серпня 2023 року

Заявки приймаються: до 23 год. 59 хв., 30 серпня 2023 року

Визначення переможців: 31 серпня 2023 року

Оголошення результатів: 1 вересня 2023 року

Розміщення електронних дипломів у ФБ: до 5 вересня 2023 року

 «Відкритий» (дистанційний) комерційний захід у якому беруть участь фізичні та юридичні особи незалежно від юридичної приналежності та рівня виконавської майстерності

Тема: «Україна – символ Незалежної і вільної Європи»

Заявники: фізичні та юридичні особи

Кількість заявок від одного подавача: необмежена

Кількість учасників та номерів: необмежена

Мова: без обмежень (у т.ч. супровід для хореографії)

  ЗАЯВКА Квітуча. Вільна. Незалежна
Формат: XLSX | Добавлен: 15/08/2023 13:38:40
14Kb Скачать скачать
  ПОЛОЖЕННЯ Квітуча. Вільна. Незалежна
Формат: PDF | Добавлен: 15/08/2023 13:37:09
547Kb Скачать скачать

Про проведення обласного (заочного) конкурсу творчих робіт «Я – патріот України»

Наказ_ДОН_ОДА_Я_патріот_України_2023.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2023 рік.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях: літературні твори для дітей та юнацтва; художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва; театральні вистави для дітей та юнацтва; художні та анімаційні фільми для дітей та юнацтва. Положенням про Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 No 32 (зі змінами), визначено, що на здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. До участі у конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями. Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають до Держкомтелерадіо такі документи:

- клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;

- три примірники твору у друкованому вигляді та за наявності примірник

твору в електронній формі (для номінацій: літературні твори для дітей та юнацтва, художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва);

- розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі;

- копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

- художні, анімаційні фільми та відеозаписи театральних вистав в електронній формі;

- копії паспорта (у разі висунення колективу - копія паспорта кожного члена колективу) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (у разі висунення колективу - копія довідки кожного члена колективу), крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті. Кінцевий термін подання до Держкомтелерадіо заявки для участі у конкурсі - 1 листопада 2023 року. Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва» просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Пакет документів просимо дублювати електронною поштою на адресу: vadim@comin.gov.ua. Контактні телефони: (044) 279-59-61, 279-59-47. Додатково повідомляємо, що зазначену інформацію розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо https://comin.gov.ua у рубриці «Діяльність» підрубрика«Премії».

З 01 вересня по 13 жовтня 2023 року буде проведено обласний конкурс дитячого малюнку «Як я захищатиму Батьківщину» серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти Миколаївської області

Наказ_ДОН_ОДА_ та положення конкурсу "Як_я_захищатиму_Батьківщину_2023"

КОНКУРСИ ДЛЯ УЧНІВ

КОНКУРСИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Конкурси для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти

Проєкти і конкурси МАН

Проєкти, секції та відділення з улюбленої науки у твоєму місті

МИ САМІ ТВОРИМО СВОЄ МАЙБУТНЄ

 Компанія "SEO.UA [" - один з лідерів з комплексного просування сайтів https://seo.ua/   оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє. Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу. Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarship@seo.ua.

З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці грату: https://seo.ua/uk/scholarship

Початок конкурсу – 13.03.2023. Листи з роботами приймаються до 22.06.2023 включно. 11.07.2023 – оголошення результатів на сторінці https://seo.ua/uk/scholarship 

11.07.2023 - 31.07.2023 – нагородження переможця. Ім’я переможця буде опубліковане за вказаним посиланням, з ним також зв’яжуться наші представники.

Запропоновані теми на конкурс:

Діджиталізація - маленький крок для людини, великий стрибок для людства

Як інформаційні технології проникають в кожну сферу діяльності

Як діджиталізація вплине на твою професію

Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні!

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у травні-червні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

  Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України 

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.
Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.
Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 30 червня 2023 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.
Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2023 року.
 
За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: +38097-867-02-16.
 
ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

2-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ «МОЯ МРІЯ - УСПІШНА УКРАЇНА»

 З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, промоції навчальних закладів на загальнодержавному рівні кафедрою міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного університету природокористування за фінансової підтримки спонсорів (ТОВ «Краснебрук», ТОВ «АДС-ЗАХІД», компаній «Континентал Фармерз Груп» та «Генезіс») проводиться 2-й Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія - успішна Україна» серед учнів та учениць 11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих шкіл та ліцеїв.

Прийом робіт триватиме до 15 травня 2023 р., визначення та оголошення переможців до 1 липня 2023 р.

Конкурс проводиться за наступними (орієнтовними) темами:

Ø  Вплив російсько-української війни на національну ідентичність українців.

Ø  Українське волонтерство як соціальний феномен.

Ø  Українська стійкість у війні.

Ø  Імідж України у світовому просторі.

Ø  Місце України у світовій безпеці та економіці

Ø  Пріоритетні напрями та галузі розвитку України

Ø  Потенціал та виклики для розвитку громадянського суспільства в Україні

Ø  Бачення стратегії реформування України на шляху цивілізаційного поступу

Есе повинно мати: назву; заклад освіти; прізвище та ім’я автора; прізвище, ім’я та по батькові, посаду наукового керівника та сам текст есе, яке необхідно надіслати на електронну пошту konkurs.ese.lviv@gmail.com  

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Лауреатами Конкурсу будуть нагороджені Дипломами лауреатів Конкурсу. Переможці отримають грошові премії, Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів та заохочувальні цінні подарунки.

Деталі та офіційну інформацію щодо Конкурсу можна отримати на офіційному сайті Львівського національного університету природокористування http://www.lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/f-s/ekon/mzed/toapply.html

XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В цьому році, проводиться XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді. До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі - громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію). До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.. Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ оголошення 

ПЕРЕГЛЯНУТИ Положення конкурсу