Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Конкурси для здобувачів освіти

КОНКУРСИ ДЛЯ УЧНІВ

КОНКУРСИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Конкурси для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти

Конкурс “Ми самі творимо своє майбутнє”

Компанія SEO.UA оголошує про початок конкурсу “Ми самі творимо своє майбутнє” для учнів та студентів українських навчальних закладів, переможець якого отримає грошову винагороду – 20 000 гривень! Що потрібно для участі: Написати статтю українською мовою на одну з запропонованих тем; Об’єм тексту – не більше 5000 символів з пробілами: Готову статтю потрібно надіслати на електронну адресу scholarship@seo.ua, в темі листа вказати “Конкурсна робота”, у самому листі – дані про автора та його місце навчання. Робота має бути закріплена у листі у форматі Microsoft Word (.doc, .docx) або посиланням на Google Doc з поширеним доступом.

Початок конкурсу – 13.03.2023. Листи з роботами приймаються до 22.06.2023 включно. 11.07.2023 – оголошення результатів на сторінці https://seo.ua/uk/scholarship 11.07.2023 - 31.07.2023 – нагородження переможця. Ім’я переможця буде опубліковане за вказаним посиланням, з ним такожтзв’яжуться наші представники.

Запропоновані теми на конкурс:

Діджиталізація - маленький крок для людини, великий стрибок для людства

Як інформаційні технології проникають в кожну сферу діяльності

Як діджиталізація вплине на твою професію

Більше тем ви зможете знайти на офіційній сторінці конкурсу

https://seo.ua/uk/scholarship

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПРОЕКТУ ТА РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ГРАНТОВИЙ КОНКУРС SEO.UA

 Вітаємо та запрошуємо до проєкту.

Повідомляємо про нову конкурсну програму від компанії SEO.UA. Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просування сайтів в пошукових системах оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє. 

Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу.

Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarship@seo.ua                        

З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog 

Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гранту: https://seo.ua/uk/scholarship 

Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні!

Слава Україні!

У KМDШ стартувала стипендіальна програма «Випускник»

 Мережа приватних шкіл КМDШ оголосила про відкриття конкурсу на стипендіальну програму «Випускник» для талановитих учнів 9 класів.Навчальний заклад не тільки надасть якісні знання та підготовку, а й допоможе правильно визначитися з майбутньою професією, закладом вищої освіти та подальшим життєвим шляхом.

Стипендіальна програма забезпечить повністю безоплатне навчання в 10–11 класі в одній з найкращих приватних шкіл Києва.Участь у конкурсі можуть узяти всі талановиті діти, які мріють навчатися в приватній школі та користуватися усіма її перевагами: інноваційними підходами в навчанні, сучасними лабораторіями, персональним супроводом академічних едвайзерів.

Кандидати повинні мати високу внутрішню мотивацію до навчання, прагнути академічних досягнень, ставити перед собою дослідницькі цілі, мати успішне портфоліо за 2-3 останні роки (підтверджені освітні досягнення, розроблені або реалізовані проєкти), володіти англійською мовою на рівні В1.

Для стипендіатів, майбутніх випускників, КМDШ стане надійною підтримкою, базою, яка допоможе максимально розкрити потенціал, комплексно розвиватися. І в результаті – вступити до вишу мрії та побудувати успішне майбутнє.

Конкурсний вступ на стипендіальну програму «Випускник» відбувається за такою процедурою:

-Розгляд даних вступника на відповідність кандидата умовам відбору, які включають опрацювання: анкети, мотиваційного листа, портфоліо успіху за 2-3 останні роки, що засвідчує освітні та проєктні досягнення, фото (скан-копія) письмової заяви одного з батьків про згоду на обробку персональних даних дитини.

-Проходження індивідуальної співбесіди з управлінською командою школи. Cкладання вступних контрольних робіт з української мови, математики та англійської мови. Участь у груповій проєктній активності – квесті.

-Оголошення результатів конкурсу на стипендіальну програму.

-Зарахування переможців стипендіальної програми на навчання у КМDШ.

Більш детально з положенням стипендіальних програм КМDШ та процедурою конкурсного відбору можна ознайомитися на офіційному сайті мережі та за телефонами: 0800-332-407 або (044) 334-39-78.

Приймання реєстраційних анкет триватиме до 31 березня.

2-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ «МОЯ МРІЯ - УСПІШНА УКРАЇНА»

 З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, промоції навчальних закладів на загальнодержавному рівні кафедрою міжнародних економічних відносин та маркетингу Львівського національного університету природокористування за фінансової підтримки спонсорів (ТОВ «Краснебрук», ТОВ «АДС-ЗАХІД», компаній «Континентал Фармерз Груп» та «Генезіс») проводиться 2-й Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія - успішна Україна» серед учнів та учениць 11 класів закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих шкіл та ліцеїв.

Прийом робіт триватиме до 15 травня 2023 р., визначення та оголошення переможців до 1 липня 2023 р.

Конкурс проводиться за наступними (орієнтовними) темами:

Ø  Вплив російсько-української війни на національну ідентичність українців.

Ø  Українське волонтерство як соціальний феномен.

Ø  Українська стійкість у війні.

Ø  Імідж України у світовому просторі.

Ø  Місце України у світовій безпеці та економіці

Ø  Пріоритетні напрями та галузі розвитку України

Ø  Потенціал та виклики для розвитку громадянського суспільства в Україні

Ø  Бачення стратегії реформування України на шляху цивілізаційного поступу

Есе повинно мати: назву; заклад освіти; прізвище та ім’я автора; прізвище, ім’я та по батькові, посаду наукового керівника та сам текст есе, яке необхідно надіслати на електронну пошту konkurs.ese.lviv@gmail.com  

Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Лауреатами Конкурсу будуть нагороджені Дипломами лауреатів Конкурсу. Переможці отримають грошові премії, Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів та заохочувальні цінні подарунки.

Деталі та офіційну інформацію щодо Конкурсу можна отримати на офіційному сайті Львівського національного університету природокористування http://www.lnau.edu.ua/lnau/index.php/uk/f-s/ekon/mzed/toapply.html

XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В цьому році, проводиться XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді. До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі - громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію). До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.. Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ оголошення 

ПЕРЕГЛЯНУТИ Положення конкурсу 

 

Оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році

 1 березня 2023 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році, що триватиме до 31 березня 2023 року.Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. Більш детальна інформація ЗА ПОСИЛАННЯМ

Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»

 ЗАПРОШУЄМО ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ у Всеукраїнському літературному конкурсі ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг» (Олена Теліга), який заснований Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, Організацією українських націоналістів за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Конкурс проводиться з метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів – патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

склад журі.

 Департамент освіти і науки обласної військової адміністрації спільно з Миколаївським інститутом розвитку людини ЗВО «Університет «Україна» та  Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді ініціюють освітній проєкт «Історії незламних». Мета проєкту: зберегти пам'ять кожної української родини про важкі часи воєнної доби, донести світу й майбутнім нащадкам через окремі долі кожного українця воєнного періоду правдиву й цілісну історію українського народу, як прикладу незламності, боротьби за утвердження національного духу свободи й незалежності.

Повна інформація по освітньому проєкту ІСТОРІЇ НЕЗЛАМНИХ 


Ukraine Global Scholars розпочала відбір учасників програми

 Неприбуткова організація Ukraine Global Scholars (UGS) розпочала відбір учнів 8–11 класів, які мріють навчатись за кордоном, але не мають достатньо коштів для втілення своєї мрії.

У ході конкурсу будуть відібрані близько 70 учнів, які отримають професійну та безкоштовну допомогу під час вступу до найкращих шкіл-пансіонів та коледжів світу.

Також переможці відбору отримають підтримку під час навчання за кордоном, включно із розміщенням у хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються, допомогу із пошуком літніх стажувань у найкращих компаніях України та членство й доступ до всіх ресурсів однієї з найуспішніших спільнот України із глобальним мисленням та можливостями.

Участь у програмі відбору можуть взяти українські старшокласники, які володіють англійською мовою та хочуть повернутися до України після навчання за кордоном. Перевагу мають переможці міжнародних олімпіад, атлети світового рівня, учні-активісти, які мають виразні лідерські якості тощо.

Умовою участі в програмі зобов’язання повернутися в Україну на 5 років, щоб відбудовувати країну.

Організація UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $35,000.

Конкурсний відбір передбачатиме кілька етапів: після першого туру (заявка з кількома есе) на учасників очікуватимуть онлайн-тести з математики та англійської мови, що схожі на тести SAT та TOEFL. Після цього фіналісти мають пройти останній раунд – співбесіди з волонтерами та засновниками програми.

Подача заявок триватиме до 31 березня 2023 року.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”

 Стартує ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”. Початок прийому робіт – 1 грудня 2022 року, закінчення – 1 березня 2023 року.

Метою проведення конкурсу учнівських творчих робіт “Я — журналіст!” є виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, схильної до журналістської діяльності; сприяння її профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, підтримка педагогів, які працюють із такими учнями.

Організатором Конкурсу є секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста Віталій Голубєв, співорганізаторами — Видавничий дім «ОГО», Департамент освіти і науки Рівненської обласної військової адміністрації та Національний університет “Острозька академія”. Конкурс відбувається за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації.

Деталі конкурсу за ПОСИЛАННЯМ 

Проєкти і конкурси МАН

Проєкти, секції та відділення з улюбленої науки у твоєму місті

Оголошуємо старт Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2023

 

Докладніше про конкурс

Про проведення обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» (онлайн формат)

Наказ_та положення про_проведення_обласного_конкурсу_Лiдер_року_2022-2023.. doc 

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України

 

  Заявка на участь в Конкурсі
Формат: DOC | Добавлен: 25/11/2022 18:09:05
57Kb Скачать скачать