Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Актуальна інформація

РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ПЛАТФОРМА ПРО ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ «ЗНАЇМО»

ОНЛАЙН-ШКОЛА МАТЕМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 1-11 класів

“Промінь” Програма безкоштовних індивідуальних уроків з математики для українських дітей, які постраждали від війни

Щодо окремих питань організації освітнього процесу в умовах воєнного стану

Щодо окремих питань організації освітнього процесу

Розвиток дитини – сайт для сучасних педагогів і батьків

 Проєкт «Розвиток дитини» пропонує для використання дбайливим батькам та креативним учителям початкових класів і вихователям дитсадків сучасні навчальні матеріали для дітей.

Педагоги та батьки можуть знайти на сайті розвивальні завдання з різних предметів, які допоможуть зацікавити дітей навчанням та підвищити пізнавальну активність малюків.

Також дорослі можуть користатись генераторами для створення прописів, анаграм, кросвордів, судоку та інших цікавих індивідуальних завдань за заданими параметрами.

Окрім того, сайт містить розділ з описами цікавих експериментів та поробок у різних техніках, які допоможуть зробити заняття або спільний відпочинок змістовним і корисним.

На сайті дорослі зможуть знайти відповіді на питання, які хвилюють і батьків, і педагогів, у статтях, присвячених особливостям розвитку, виховання, психології та методики спілкування з дітьми.

Для системної роботи з підготовки до школи або набуття певних компетентностей педагоги та батьки можуть скористатись готовими робочими зошитами і навчальними програмами, у яких  завдання згруповані за класами, темами тощо.

Приєднуйтесь до більш ніж 400 тисяч батьків і вчителів, які вже використовують матеріали проєкту «Розвиток дитини» для навчання та розвитку сучасних дітей.

УСІ ЗАВДАННЯ

Про організацію освітнього процесу здобувачів освіти, які перебувають за кордоном у класах дистанційного навчання ЗЗСО Миколаївської області

Наказ про організацію освітнього процесу 

Звіт БФ «Восток SOS»: 90% освітніх закладів Миколаївщини мають матеріальні та кадрові проблеми внаслідок агресії рф

Моніторинг закладів освіти_Миколаївщина.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

 Нині ми всі перебуваємо у стресових обставинах і, звісно, це неабияк впливає на наш фізичний і моральний стан. У такі моменти важливо дбати про себе та свої потреби.

З думкою про всіх учасників й учасниць освітнього процесу МОН  РОЗРОБИЛО ПОРАДИ  щодо організації роботи в новому навчальному році.  

Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2023/2024 навчальному році

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ У 2023-2024.

Про затвердження Типової освітньої програми для навчання дітей, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації і здобувають освіту одночасно в закладах освіти країни перебування та України

Типова освітня програма для навчання дітей що виїхали за кордон 

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої та позашкільної освіти у 2023/2024 навчальному році

Лист ІМЗО метод рекомендації стем освіта 2023-2024

Про організацію 2023/2024 навчального року в закладах загальної середньої освіти

ПЕРЕГЛЯНУТИ Лист МОНУ  

Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році

ПЕРЕГЛЯНУТИ Лист МОНУ Про перелік літератури на 2023-2024.pdf 

Про актуалізацію даних про учнів ЗЗСО в ПАК «АІКОМ»

Лист МОНУ АІКОМ.

Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах военного стану в Україні

Наказ МОН 563 від 15.05.2023 

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2023/24 року

_Лист_МОН-Всім_рекомендації_по_підготовці_закладів_освіти-2023

додаток

лист для врахування у роботі

Щодо Цифрограму для вчителів

 Лист МОНУ 1_9-299 від 08.06.2021 Щодо Цифрограму для вчителів

Щодо впровадження безкоштовних державних електронних журналів та щоденників у ПАК

 Лист МОНУ вiд 20.01.2021 № 1_9-22

Рекомендації щодо організації освітнього процесу під час дистанційного навчання

 Лист МОНУ від 02.11.2020 № 1_9-609 Щодо організації дистанційного навчання

Міністерство освіти і науки запропонувало нову модель оцінювання для перших класів

Міністерство освіти і науки запропонувало нову модель оцінювання для перших класів. Це описова модель, що дозволяє оцінювати учнів в умовах компетентнісного навчання.

Детальніше :  nus.org.ua/news/mon-pidgotuvalo-novu-model-otsinyuvannya-dlya-pershyh-klasiv/   та  nus.org.ua/articles/yak-po-novomu-otsinyuvatymut-uchniv-pershyh-klasiv/

  Методичні рекомендації
Формат: DOC | Добавлен: 18/08/2022 22:48:58
78Kb Скачать скачать

ЗАРАХУВАННЯ ДО СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ШКІЛ (КЛАСІВ) З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ, ГІМНАЗІЙ (ГІМНАЗІЙ-ІНТЕРНАТІВ), ЛІЦЕЇВ (ЛІЦЕЇВ-ІНТЕРНАТІВ), КОЛЕГІУМІВ (КОЛЕГІУМ-ІНТЕРНАТІВ) – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

 Міністерство освіти і науки України підготувало лист-роз’яснення щодо зарахування учнів до 1-х, 5-х та 10-х класів  до спеціалізованих шкіл (класів) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій (гімназій-інтернатів), ліцеїв (ліцеїв-інтернатів), колегіумів (колегіум-інтернатів) державної та комунальної форми власності. 

Зарахування дітей до 1-х класів зазначених вище закладів І-ІІІ ступенів здійснюється без проведення конкурсу та згідно з процедурами, визначеними Порядком зарахування. Зарахування до 5-х класів таких закладів відбувається на загальних засадах шляхом переведення учнів з 4-го класу. У разі появи вільних місць зарахування на них відбувається таким чином: до початку навчального року зараховуються діти, які проживають на території обслуговування, а під час навчального року – у порядку надходження заяв.

Детальніше: mon.gov.ua/ua/news/pro-zarahuvannya-do-specializovanih-shkil-klasiv-z-pogliblenim-vivchennyam-okremih-predmetiv-gimnazij-gimnazij-internativ-liceyiv-liceyiv-internativ-kolegiumiv-kolegium-internativ-rozyasnennya-mon

МОН ОПРИЛЮДНИЛО ЗАТВЕРДЖЕНИЙ МІН'ЮСТОМ ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ ТА РОЗ'ЯСНЕННЯ ДО НЬОГО

 На сайті Міністерства освіти і науки Україн и оприлюднено заюстований Порядок зарахування до 1-го класу. Також МОН України підготувало на направило керівникам навчальних закладів та управлінням освіти відповідний лист-роз'яснення.

Ознайомитися з остаточним варіантом Порядоку та роз'ясненням до нього можна за посиланням.

Крім того, текст заюстованого Порядку можна знайти у Офіційному віснику України, 2018, №36.

Нагадаємо, що раніше на сайті МОН було розміщено відповіді на найпоширеніші питання щодо Порядку зарахування дітей у 1-й клас

  Завантажити Лист-роз'яснення
Формат: PDF | Добавлен: 26/02/2024 15:21:34
3314Kb Скачать скачать

Наказ МОН України "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про запобіганню та протидії домашньому насильству"

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Постанова КМУ від 1 червня 2020 р. № 585 "Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах"