Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Конкурси для освітян

КОНКУРСИ ДЛЯ ОСВІТЯН

Конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії “Київська книга року” у 2024 році

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЛИСТ 

Освітній проект "Відкривай Україну"

 Колего, ніхто, крім нас з Вами, не знає, як багато сил Ви вкладаєте у своїх учнів і як же любо бачити їхні успіхи!
Як професіонал Ви точно замислювалися, в яке русло можна направити талант ваших вихованців. Саме тому Вам, як незамінній людині у формуванні нових поколінь, пропонуємо взяти до уваги освітній проект «Відкривай Україну» 
http://vidkruvai.com.ua/
Саме тут дуже цінують креативних підлітків та їхніх ініціативних наставників.
Проект навчає втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Освітня частина проекту складається з онлайн навчання учнів, вчителів через інтерактивну онлайн платформу 
http://vidkruvai.com.ua/ , і офлайн навчання для регіональної команди, підлітків малих міст, команд-фіналістів та вчителів.
Вся онлайн програма буде доступна для гостей сайту після проходження курсу учасниками проекту. Онлайн навчання проходитиме в 2 етапи, концепцію якого розробляють партнери із Києво-Могилянської бізнес школи. Головна ідея навчання підлітків полягає в тому, аби надати знання та можливість потренувати навички через інтерактивний сценарій. Він буде проводити учасників через такі теми, як командоутворення, робота з ідеями, зовнішні комунікації, китичне мислення, проектний менджмент.

Кожен учасник отримає можливість проконсультуватися з провідними столичними експертами, а переможці - цінні подарунки та освітні подорожі до Європи!