Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Конкурси для освітян

КОНКУРСИ ДЛЯ ОСВІТЯН

Конкурс на кращий методичний матеріал художньо-естетичного напряму для закладів позашкільної освіти комплексного типу

Наказ про проведення обласного конкурсу на кращий методичний матеріал.

Положення про проведення обласного конкурсу на кращий методичний матеріал

Заявка на участьДодаток 

КОНКУРС «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди»

 Мета Конкурсу – фінансування колективних наукових проєктів, спрямованих на вирішення невідкладних питань відбудови України у воєнний та повоєнний періоди.

ПЕРЕГЛЯНУТИ УМОВИ КОНКУРСУ

Освітній проект "Відкривай Україну"

 Колего, ніхто, крім нас з Вами, не знає, як багато сил Ви вкладаєте у своїх учнів і як же любо бачити їхні успіхи!
Як професіонал Ви точно замислювалися, в яке русло можна направити талант ваших вихованців. Саме тому Вам, як незамінній людині у формуванні нових поколінь, пропонуємо взяти до уваги освітній проект «Відкривай Україну» 
http://vidkruvai.com.ua/
Саме тут дуже цінують креативних підлітків та їхніх ініціативних наставників.
Проект навчає втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну. Освітня частина проекту складається з онлайн навчання учнів, вчителів через інтерактивну онлайн платформу 
http://vidkruvai.com.ua/ , і офлайн навчання для регіональної команди, підлітків малих міст, команд-фіналістів та вчителів.
Вся онлайн програма буде доступна для гостей сайту після проходження курсу учасниками проекту. Онлайн навчання проходитиме в 2 етапи, концепцію якого розробляють партнери із Києво-Могилянської бізнес школи. Головна ідея навчання підлітків полягає в тому, аби надати знання та можливість потренувати навички через інтерактивний сценарій. Він буде проводити учасників через такі теми, як командоутворення, робота з ідеями, зовнішні комунікації, китичне мислення, проектний менджмент.

Кожен учасник отримає можливість проконсультуватися з провідними столичними експертами, а переможці - цінні подарунки та освітні подорожі до Європи!