Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
З 24 по 30 жовтня 2022 року у мальовничому місті Тернопіль відбулися змагання з техніки пішохідного туризму (зв’язки) “Файний листопад”. Змагались представники Хмельницької, Вінницької, Волинської, Кіровоградської, Миколаївської областей, міст Тернополя
Нова експертна місія ЮНЕСКО, спрямована на територію України з 24 по 28 вересня, підтвердила гостру потребу у пристроях для підтримки викладання та навчання у країні. Бойові дії, що продовжуються, завдають шкоди
Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Психологи сформулювали корисні поради, як опанувати себе в
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що триває реєстрація робіт на Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвяченого Дню захисника України 06 грудня
Традиційно, на початку тижня в обласному Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради відбулася онлайн нарада за участі директора ОБХТ, головного бухгалтера закладу, заступників директора, завідуючих відділами, методистів, культорганізаторів та практичного
Протягом тижня 17-23 жовтня 2022 року діяльність обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради здійснювалася відповідно до пункту 31 частини першої статті 85 Конституції України, Закону України «Про правовий режим
Як життя в умовах війни впливає на психоемоційну стабільність людини Які процеси відбуваються в тілі людини під час війни Уже більше двох місяців українці живуть із постійним відчуттям страху. Його посилюють звуки
24 лютого життя всієї України розділилося на "до" і "після". Наразі немає в нашій країні сім'ї, якої б не торкнулися наслідки повномасштабного вторгнення рф. Миколаївська область стала прифронтовою і щодня
Один із найефективніших методів виховання дитини є її участь у діяльності учнівського самоврядування. Саме завдяки такій діяльності у неї формуються необхідні якості та особистісні характеристики. Саме сьогодні, 17 жовтня 2022року, продовжено
З нагоди Дня захисників та захисниць України з 13 по 15 жовтня 2022 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) проведено серію заходів,