Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Цього року, з 11 по 13 листопада, місто-герой Миколаїв, форпост на Півдні України, вже вкотре гостинно зустрічав юних краєзнавців-дослідників під час традиційної, вже ХІІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді “Мій
Як завжди, на початку тижня, відбулася онлайн нарада за участі директора ОБХТ, головного бухгалтера закладу, заступників директора, завідуючих відділами, методистів, культорганізаторів та практичного психолога закладу, на якій проаналізували роботу за
Сьогодні, 11 листопада 2022 року, відповідно до плану Міністерства освіти і науки України Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді розпочинає роботу ХІІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської
Традиційно, робочий тиждень розпочався з онлайн наради за участі директора ОБХТ, головного бухгалтера закладу, заступників директора, завідуючих відділами, методистів, культорганізаторів та практичного психолога закладу, на якій проаналізували роботу за минулий
09 листопада 2022 року для учнів-слухачів відділень історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального відділення Малої академії наук України, що працює при Миколаївському обласному Центрі національно-патріотичного виховання,
З метою заохочення та матеріальної підтримки перспективної молоді області, реалізації їх професійних, творчих, соціальних інтересів в області призначається стипендія голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради студентам
09 листопада 2022 р. у День української писемності та мови педагогічні працівники обласного Будинку художньої творчості долучилися до написання традиційного ХХІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Сьогодні це особливо важливо, адже війна
Війна привносить у життя багато змін, невизначеності та непередбачуваних обставин. Типовою реакцію на це є тривога. Вона характерна і для батьків, і для дітей. Тривала ситуація невизначеності переростає у нав’язливий
Для онлайн-розкладу заняття в синхронному та асинхронному режимах на наступний тиждень запропонували всі керівники гуртків ОБХТ, а також керівники т/в МАН в Миколаївській області. З дітьми-переселенцями з м. Херсон у синхронному
Питання безпеки в наш час є надзвичайно актуальним, адже майже щодня на території Миколаївської області рятувальники знаходять і знешкоджують різноманітні боєприпаси та вибухонебезпечні предмети. Це вимагає посиленої уваги до питань