Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
23 листопада 2019 року в м. Южне Одеської області відбулися змагання зі спортивних танців серед школярів та студентів Yuzhny Open Dance 2019, в яких взяли участь вихованці «Народного
23 та 24 листопада 2019 року Миколаївським обласним Будинком художньої творчості спільно з департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації проведено Регіональний відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості «Art family», з метою
20 листопада 2019 року Миколаївським державним будинком художньої творчості проведено обласний конкурс «Божественна Терпсихора» серед хореографічних колективів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області.
У конкурсі взяли участь 100 вихованців з 4
15 листопада 2019 року під головуванням директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Удовиченко Олени Олександрівни проведено засідання робочої групи щодо здійснення моніторингу існуючої мережі інтернатних закладів та реформування системи
З 13 по 18 листопада 2019 року юні краєзнавці Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та Миколаївщини взяли участь у Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської та студентської молоді
12 листопада 2019 року представниками Миколаївського обласного центру зайнятості проведено семінар-навчання на тему: «Розвиток механізмів професійного навчання безробітних з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці» для фахівців Миколаївського міського
12 листопада 2019 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся супервізійний кейс-семінар «Інноваційні моделі та форми організації корпоративного навчання керівних та педагогічних кадрів в умовах реформування освіти»
У період із 1 жовтня по 8 листопада 2019 року Освітній проект «На Урок» провів масштабну Всеукраїнську інтернет-олімпіаду для учнів 1-11 класів. Школярі мали змогу перевірити свої
7 листопада 2019 року у місті Миколаєві відбулись змагання з шахів XVI обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх шкіл-інтернатів. Збірна команда школи-інтернату № 7 посіла ІІ місце. Склад команди: учень 4-в класу
09 листопада 2019 року обласним Будинком художньої творчості було проведено осінню сесію для учнів, які в цьому році успішно склали іспити на обласному тестуванні і стали слухачами наукових секцій відділень