Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
08/02/2024
06 лютого 2024 року на базі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Новоодеський професійний коледж» проведено «Творчу толоку» для викладачів та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та запроваджено проєкт «Вінтажна кухня Миколаївщини» метою якої є відродження аутентичної кухні Миколаївщини та області.
На Миколаївщині дуже багата нематеріальна культурна спадщина України. Кулінарні рецепти Миколаївщини пройшли складний шлях удосконалення від простих страв до найскладніших рецептурних композицій.
В селах південної області готують надзвичайно смачні та оригінальні страви – «Тюльку насторчак» та видатний «Червонянський або Матвіївський борщ з бичками» Ці страви є нематеріальною спадщиною Миколаївщини.