Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
7 грудня 2019 року в місті Києві відбувся фестиваль-конкурс з хореографічного мистецтва «KASHTAN DANCE FESTIVAL». У фестивалі взяли участь колективи різних міст України, а також «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив
06 грудня 2019 року на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва проведено турнір з кульової стрільби на кубок Збройних Сил України та пам’яті воїнів АТО імені Віктора Ковальчука серед
4 грудня 2019 року вихованців Мішково-Погорілівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради вкотре відвідали мешканців Миколаївського геріатричного пансіонату зі святковим концертом в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти
У Міжнародний день осіб з інвалідністю в інклюзивно-ресурсних центрах області відбулися дні відкритих дверей для батьків дітей з особливими освітніми потребами. Під час зустрічей батьки мали змогу ознайомитися з діяльністю ІРЦ,
30 листопада 2019 року обласним Будинком художньої творчості було проведено зимову сесію для слухачів наукових секцій відділень мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства територіального відділення МАН які будуть захищати свої науково-дослідницькі
28 листопада 2019 року департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва проведено І етап Всеукраїнського конкурсу
27 листопада 2019 року в концерт-холі «Юність» обласним осередком ВМГО «Студентська республіка» та першим молодіжним креативним коворкінг простором YoungHub за підтримки департаменту освіти і науки облдержадміністрації, управління молодіжної політики Миколаївської
27 листопада 2019 року на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва проведено І-ий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенцією «Електромонтажні роботи».
Учні Вищого професійного училища № 21
26 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» з метою обговорення нагальних та організаційних питань щодо розвитку професійної (професійно-технічної) освіти проведено нараду
З метою популяризації робітничих професій та професійної орієнтації молоді 26 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну» відбулось урочисте відкриття