Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
09 жовтня 2018 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва проведено захід із нагоди 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського з використанням інтерактивних ігрових вправ на
Вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради брали участь у змаганнях зі спортивних танців «Кубок Прибужя 2018», які відбулися 07 жовтня 2018
За рахунок державної субвенції та коштів обласного бюджету станом на 05.10.2018 проведено процедури допорогових закупівель та забезпечено придбання для Миколаївського вищого училища фізичної культури 8
Вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради брали участь у змаганнях зі спортивних танців Internetional Dance Festival «The Black Sea Ball
У рамках співпраці з вищими навчальними закладами, з метою формування ціннісних орієнтирів та патріотичного виховання молоді «Зразковий художній колектив» гурток образотворчого мистецтва «Оранжеве небо» та гуртки ДУМ обласного Будинку художньої
З нагоди Дня працівників освіти Президент України Петро Порошенко за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм відзначив державними нагородами України
3 жовтня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі для освітян Миколаївщини відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти. На офіційні урочистості приїхали працівники галузі освіти з усієї області.
Бути вчителем,
Шановні освітяни !
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем працівника освіти!
Складаю сердечну вдячність за Вашу благородну подвижницьку працю, спрямовану в майбутнє України.
Освіта - дзеркало нашого життя. Переконана,
28 вересня 2018 року делегація Миколаївської області взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, який проходив у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова м. Киів.
Відеопривітанням дошкільників
03 жовтня 2018 року у приміщенні Миколаївського художнього російського драматичного театру відбудуться урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
Запрошуються: керівництво області, народні депутати України, начальники районних (міських) відділів (управлінь) освіти, об’єднаних