Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Станом на 19.10.2018 забезпеченість сучасними меблями, дидактичними матеріалами та комп’ютерним обладнанням в середньому по містах становить 66,2 %, по районах – 49,7 %, по ОТГ – 66,8 %. На 100
17 жовтня 2018 року в обласному Будинку художньої творчості пройшов творчий вечір композитора Наталії Круміленко. На вечорі виступали колеги, запрошені гості, вихованці колективів обласного Будинку художньої творчості та студенти Миколаївського
Сьогодні українці переживають той нелегкий період, про який до сих пір могли лише читати в книжках з історії. Мабуть, війна змінює все, зрештою вона змушує часом виходити за рамки особистого
16 жовтня 2018 року Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено обласний екологічний пленер «Моя Україна» з метою виховання бережливого ставлення до довкілля, формування у підростаючого покоління вишуканого естетичного смаку на
З 10 по 15 жовтня 2018 року в гуртках та студіях обласного Будинку художньої творчості у рамках проведення заходів до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня Захисника України
14 жовтня 2018 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради брали участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Odesa Grand Prix», які
Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці.
Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої
10-11 жовтня 2018 року заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки облдержадміністрації Багаєва Н.М. взяла участь у роботі міжнародного
Напередодні Дня захисника України, департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з обласним військовим комісаріатом оголошено акцію «Від щирого серця». З метою надання допомоги воїнам української армії і вихованцям Маріупольської школи-інтернату
09 жовтня 2018 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі Миколаївського дошкільного навчального закладу № 82 Миколаївської міської ради проведено обласний практичний семінар педагогічних працівників дошкільної освіти із