Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
27-28 жовтня 2018 року вихованці «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» (керівник Шепелевич Л.Д.) та «Зразкового художнього колективу» хореографічного колективу «Адреналін» (керівник Зубовська О.Б.) обласного Будинку художньої
У Миколаївській області триває активна робота щодо створення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа», зокрема, з облаштування 1-х класів. Станом на 25.10.2018 органами управління освітою територіальних одиниць області використано 58%
Миколаївська облдержадміністрація продовжує активно працювати в напрямку розвитку інклюзивної освіти на Миколаївщині в рамках року освіти та інклюзивного навчання, оголошеного головою облдержадміністрації Олексієм Савченком.
У рамках реалізації національного проекту благодійного фонду
24 жовтня 2018 року Громадська спілка «Освіторія» спільно з компанією Coca-Cola розпочали реалізацію «Програми розвитку молоді» на Миколаївщині, спрямовану на підтримку дітей зі шкіл-інтернатів.
Громадською спілкою «Освіторія» до соціального безоплатного впровадження
Цьогоріч заклади освіти Миколаївщини здобули 6 золотих та 2 срібні медалі!
Золотом нагороджені:
- Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;
- Перша українська гімназія імені М. Аркаса;
- Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д.
«Ми дотримуємось правил користування газом!» - саме під таким гаслом 23 жовтня в Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі пройшла зустріч з представником Регіональної газової компанії МИКОЛАЇВГАЗ Луцкевич Еліною Ігорівною. Вихованці закладу
З 20 по 21 жовтня 2018 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено II (обласний) етап XIV Всеукраїнських турнірів юних географів та економістів за участі команд учнів закладів загальної
19-20 жовтня 2018 року на базі Миколаївського Національного університету імені адмірала Макарова проведено вступне тестування до Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України /відділень мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства/ на яке було заявлено
19 жовтня 2018 року відбулася загальна батьківська конференція «Сім’я і ОБХТ як педагогічна система» для батьківської громадськості всіх груп позашкільного закладу.
Порядок денний заходу:
«Формування батьківських компетентностей щодо розвитку особистості дитини»
Вогонь, запалений Тарасом,
У нашім серці не погас –
Він став над простором і часом
Він будить нас, він кличе нас!
Дев’ятий рік поспіль проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса