Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
З метою виявлення та поширення кращого досвіду організації житлово-побутових умов для проживання, навчання і відпочинку студентської молоді, що є складовою частиною навчально-виховного процесу, та активізації органів студентського самоврядування у формуванні
08.11.2018 року в ДНЗ № 17 м. Миколаїв пройшов методичний захід, присвячений Дню української писемності та мови, на який була запрошена Чересленко Галина Юхимівна – педагог за фахом і покликанням
8 листопада в МСЗОШ відбулася зустріч учнів 7 – 9 класів з представниками Центру зайнятості – Суховою Т.І. – начальником відділу профорієнтації Миколаївського міського Центру зайнятості та Лук’ян І.М. –
4-5 листопада 2018 року в НСК «Олімпійський» м. Київ відбувся XXІ Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу. Це чемпіонат національного значення та всеукраїнського масштабу серед спеціалістів індустрії
МОН закликає приєднатися до акції!
А щоб краще підготуватися до випробування, перегляньте добірку ресурсів, які допоможуть уникнути помилок.Ознайомитись з нею можна за посилвнням: https://bit.ly/2z1q9G4
Ми ж нагадуємо, що взяти участь у диктанті єдності
03-04.11.2018 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради взяли участь у IV Міжнародному фестивалі зі спортивних бальних танців
31 жовтня 2018 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу (Намив) проведено обласний семінар із проблеми «Використання здоров’язбережувальних технологій під час вивчення модуля «Гандбол» (за навчальною
31 жовтня 2018 року навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Вознесенського професійного аграрного ліцею проведено семінар для заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з навчально-виробничої роботи
28 жовтня 2018 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради взяли участь у обласному фестивалі танцю «Зірки Миколаєва –