Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
29/05/2023
яке символізувало завершення навчального року. На святі були присутні: діти тимчасово переміщених осіб, випускники 2022-2023 н.р., батьки, працівники закладу. Свято було насичене емоційно-позитивними моментами зустрічі дружнього колективу школи. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про загиблих воїнів-захисників. Адміністрація школи , батьки, привітали одинадцятикласників із закінченням школи. Побажали усім присутнім миру ,Перемоги, надії на щасливе майбутнє.
Велика подяка волонтеру Овчар С.Г. за солодкі подарунки учням школи – інтернату № 7 .
Святкову програму було продовжено музично-розважальною програмою від святкового агентства «Саша +Наташа».
Гасло нашого закладу : « Ми – сильні!», «Ми – разом!», «Ми – вільні!», «Ми – переможемо!».