Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
14-16.06.2019 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради стали учасниками Міжнародних змагань зі спортивних танців «International dance festival
15.06.2019 року у палаці культури «Дружба» м. Южне Одеської області відбулися Міжнародні змагання зі спортивних танців «Yuzhny Dance Festival 2019», у яких взяли участь вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального
11 червня 2019 року в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» відбувся перегляд конкурсних виступів категорії «Вокально-хоровий жанр». Свою виконавську майстерність продемонстрували хорові колективи та вокальні гурти закладів
З 21 травня по 13 червня відбулась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у Миколаївській області. ЗНО у 2019 році було проведено з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія
11 червня 2019 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Новоодеського професійного аграрного ліцею проведено семінар заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з навчально-методичної роботи, методистів
4 червня 2019 року в Дніпрі відбувся фінал молодіжної грантової програми здорового способу життя Healthy Challenge 2019!
За підсумками Коледж Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського гідно представив Миколаївщину та посів почесне
08 червня 2019 року Філіал Злученого Українського Американського Допомогового Комітету в Україні спільно з департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти організували чудову подорож
10 червня 2019 року у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» відбувся перегляд конкурсних виступів категорії «Вокально-хоровий жанр».
У конкурсному перегляді взяли участь солісти-вокалісти та вокальні ансамблі закладів
ВІТАЄМО!
Сергія Сасюка, керівника краєзнавчого гуртка БДЮТ Заводського району м. Миколаєва,
який представляв Миколаївщину у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості"
в номінації "Керівник гуртка - 2019" (м. Київ.),
і посів