Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
ВІТАЄМО! ОЗЕРОВУ Оксану Федорівну, вчителя Баштанської гімназії Баштанської міської ради, Миколаївська область з почесним званням «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» Бажаємо нових професійних звершень на освітянській ниві Миколаївщини! УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №470/2019 "Про відзначення державними
ВІТАЄМО! Переможців та учасників ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків ДИПЛОМИ I СТУПЕНЯ Збірна команда м. Миколаїв
ВІТАЄМО! Рослика Єгора, учня 6 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки, переможця ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з призначенням стипендії Президента України. Бажаємо новий творчих
Нагальним завданням професійної (професійно-технічної) освіти є спільна злагоджена співпраця з підприємствами, розвиток державно-приватного партнерства. Саме з цією метою Вищим професійним училищем суднобудування м. Миколаєва 19 червня 2019 року був організований
Завершили свою роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міст Миколаєва (52), Южноукраїнська (1), Первомайська (14), Доманівського (5), Єланецького (1), Врадіївського (15), Очаківського (3),
Станіслава Лінчаковського,
учня 11 класу Першої української гімназії ім. М. Аркаса,
який продемонстрував свої дослідницькі здобутки та отримав високу оцінку журі - ІІ місце (срібна медаль та диплом) на Міжнародній нуково-освітній
ВІТАЄМО
Січка Сергія Михайловича,
директора Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки з перемогою в обласному освітньому фестивалі
«Менеджери, які змінюють країну» для керівників закладів освіти Миколаївщини!
Бажаємо нових творчих звершень на освітянській ниві
ВІТАЄМО
Новицького Володимира,
учня 10-го класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки,
який виборов бронзу на науково-освітній виставці у галузі технічних наук та енергетики OKSEF, що проходила в м. Ізмір (Туреччина).
Вітаємо переможця і його наставника
15 червня 2019 року на Центральній площі міста Очакова відбулося урочистості з нагоди закриття Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», який було проведено з 09 по 16 червня 2019