Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
У рамках оголошеного головою облдержадміністрації Олексієм Савченком року освіти та інклюзивного навчання, у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів у Вітовському районі створено медіатеку, а в Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів обладнано
День Знань – особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, пізнання нового і цікавого. Це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів-першокласників МСЗОШ. Для малюків -
03.09.2018 відбувся перший етап конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) стосовно дітей та молоді, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року
Миколаївська гімназія №2 Миколаївської міської ради Миколаївської області посідає 68 місце серед шкіл України.
Вітаємо адміністрацію та педагогічний
Департамент освіти і науки облдержадміністрації здійснив передачу управлінням та відділам освіти міських, сільських, селищних рад, райдержадміністрацій 13794 наборів Six Bricks для безкоштовного забезпечення ними учнів перших класів.
«Шість цеглинок» – це
Розпочато новий навчальний рік Нової української школи. Традиційно для освітян Миколаївщини його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка відбулася 29 серпня 2018 року в обласному Палаці культури. Ця подія для
29.08.2018 року о 10.00
в обласному Палаці культури
(м. Миколаїв, пл. Суднобудівників, 3)
відбудеться засідання колегії департаменту освіти і науки
Миколаївської облдержадміністрації
«Про підсумки роботи органів управління освітою та закладів освіти щодо
Вельмишановні колеги !
З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України - прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує вже 27 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших
Шановні колеги!
Вітаю вас із Днем Державного Прапора України!
Це найважливіше свято для нашої Батьківщини, для людей всіх поколінь, данина поваги символу великої держави. Любов до своєї країни, державних символів, впевненість у