Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Миколаївщина є одним із важливих культурних осередків країни. Миколаївська область завжди дарує Україні освічених і талановитих людей, тому є прикладом і взірцем утілення реформ для підвищення рівня і якості життя людей.
21 вересня 2018 року під головуванням директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Удовиченко Олени Олександрівни відбулася нарада з начальниками управлінь, відділів освіти райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, директорами шкіл, які стали
20 вересня 2018 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва проведено засідання обласної методичної секції викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Формування
Завершився 10-й еко-проект «Міські квіти. Літо-2018 ». Конкурс «Квіти біля школи» виграв колектив школи-інтернату №3 (вул. 1-а Слобідська, директор Валерій Ткач). Другими стали квітникарі школи-інтернату №7 (вул. Курортна, 14-а, директор Галина Макарова). Третіми
Департаментом освіти і науки облдержадміністрації 07 вересня 2018 року проведено нараду з питань впровадження інклюзивного навчання дітей з особливими потребами у закладах дошкільної і загальної середньої освіти, організації роботи обласного ресурсного
В Миколаївській облдержадміністрації відбулось оголошення результатів конкурсу з відбору проектів з військово-патріотичного виховання дітей та молоді, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.
За результатами
Розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації «Про забезпечення доступу закладів освіти до швидкісної мережі Інтернет» store/files/file/Розпорядження Інтернет 2018 р_.pdf
07 вересня 2018 року у приміщенні Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться нарада з питань впровадження інклюзивного навчання дітей з особливими потребами у закладах дошкільної і загальної середньої освіти, організації
Алексієнко Аню, ученицю Кривоозерського професійного аграрного ліцею Миколаївської області Кухтєй Миколу, учня 10 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради Миколаївської області Бажаємо нових творчих звершень