Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
19 грудня учні Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи зустрічали Святого Миколая. Цей день був цікавим та насиченим – з самого ранку дітей прийшли привітати активісти Української Академії Лідерства, які показали цікаву
День Святого Миколая – один із найбільш чарівних свят зимового періоду. Відсьогодні розпочинається цикл новорічних свят, цей день з атмосферою дива. Малеча чекає на подарунки, сюрпризи та сподівається на здійснення
День Святого Миколая – найочікуваніше свято дітей, яке вони чекають з нетерпінням. В очікуванні дива перебували й вихованці Очаківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.
Учні закладу старанно готувалися до зустрічі зі Святим
19 грудня 2018 року до вихованців Шевченківської школи-інтернату завітав Святий Миколай!
У цей день всі вихованці закладу знайшли під своєю подушкою солодкі подаруночки від Святого Миколая. Діти разом із вихователями взяли
Учні 9-11 класів МЗОШІ І-ІІІ ступенів №3 взяли участь у конкурсі на кращий твір-роздум на тему "Професія Святого Миколая" за підтримки Миколаївського міського центру зайнятості. Старшокласники закладу написали майже 50
За ініціативою українських учасників антарктичних експедицій відбувся конкурс «Запроси полярника до себе», переможцями якого стали три заклади освіти Миколаївщини.
19 грудня відбулася зустріч учнів школи № 1 імені Олега Ольжича, економічного
Напередодні дня Святого Миколая 18 грудня 2018 року в Шевченківську загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів завітали учні 7-Б класу Миколаївської гімназії № 3.
Учні школи-інтернату розповіли про шкільну традицію святкування дня Святого
16.12.2018 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Полтавська битва 2018»,
16 грудня 2018 року у м. Херсон відбулися Чемпіонат України серед школярів та студентів у загальному заліку та відкрита першість України з європейської та латиноамериканської програм, в яких взяли участь
15 грудня 2018 року у Палаці молоді м. Херсон відбувся фестиваль аматорського мистецтва «Барвінкова Україна», у якому взяла участь солістка «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» (керівник Шепелевич Л.Д.)