Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
11/09/2023
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) шукає менторів/ок для роботи з молоддю в рамках програми UPSHIFT у Миколаївській області.
UPSHIFT — це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб створити соціально важливі проєкти.
Задача менторів/ок програми UPSHIFT — допомагати молоді знаходити власні рішення до проблем, які їх хвилюють, але не вирішувати ці проблеми, замість молодіжних команд. Робота з учасниками відбувається наживо під час тренінгів і передбачає грошову винагороду.
Для того, щоб краще зрозуміти, як направляти команди у їхній роботі, відібрані кандидати/ки пройдуть навчання за методологією UPSHIFT, отримають навички менторства та фасилітації групової роботи з молоддю та зможуть увійти до пулу менторів/ок програми.
Більше деталей та форма для реєстрації за посиланнями: https://bitly.ws/U4ne
Кінцевий термін подачі заявки: 17 вересня 2023 року.
Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися на сайті https://upshiftukraine.org/ або у фейсбуці https://www.facebook.com/UPSHIFTUkraine чи https://www.instagram.com/upshiftukraine/