Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Після 24 лютого 2022 року ми всі не тільки щодня мріємо про перемогу і наближаємо її своїми діями – кожен на своєму фронті, а й думаємо про те, як
У період з 13.03 до 19.03. для онлайн-розкладу заняття в синхронному та асинхронному режимах на наступний тиждень запропонували всі керівники гуртків ОБХТ, а також керівники т/в МАН в Миколаївській області.
18 березня працівники, батьки з дітками Вознесенського інклюзивно-ресурсного центру вирішили зробити благоустрій біля свого закладу. Від участі у проєкті на розвиток та благоустрій отримали від благодійників майже 10 тис цибулин
Більше року життя в умовах повномасштабної війни перетасували пріоритети мільйонів українців. І якщо безпека досі на першому місці, то далі у життя багатьох повернулись такі речі як саморозвиток і навчання
З 1 березня по 10 березня 2023 року - відбулося оцінювання відеонарисів учасників ІІ етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» за темою «Я – супергерой!»
Переглянути
09 березня 2023 року керівники гуртків організаторів дозвілля Миколаївщини, разом з колегами закладів позашкільної освіти України, зустрілися у режимі онлайн-конференції, присвяченій відкриттю весняного освітнього курсу Всеукраїнського фестивалю «Адреса дитинства –
Ті події, які зараз відбуваються в Україні знищують не лише цивільні будинки, стратегічні місця, пам’ятники, храми, лікарні, а в загальному стирають з лиця Землі цілі міста. Вони неабияк травмують психіку
в якому взяли участь вихованці гуртка «Відповідальне лідерство – шлях до успіху» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (керівник Чуприна Д.О.)
Війна вплинула на всі сфери нашого життя та змістила
15 березня 2023 року за участю генерального директора директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірини Шумік проведено Стратегічну сесію «Розбудова потенціалу закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного
13 березня 2023 року у змішаному режимі відбулось засідання педагогічної ради Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ). Ключові питання засідання стосувались підвищення