Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі розміщений на сайті https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Spp7Lj3to5c, рекомендуємо переглянути у будь-який час заступникам, методистам, педагогам позашкільної освіти, психологам, корекційним педагогам, педагогам-організаторам, батькам
30 грудня, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Кім Хьонг Те. Під час зустрічі обговорили двосторонню співпрацю та
Одинадцятий місяць триває повномасштабна російська терористична війна проти України. Одинадцятий місяць рашисти закидають нас ракетами і шахедами, бомбами і снарядами, мінами і кулями, намагаючись зламати волю українського народу.
Ганебно програючи
З метою забезпечення безпеки школярів та створення умов для їх повернення до навчання офлайн, одеський підрозділ дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно із департаментом освіти і науки Миколаївської обласної
Протягом останніх десяти місяців більшість з нас перебували в стані фонової тривоги за власне здоров’я, здоров’я своїх близьких, фінансове забезпечення, роботу тощо.. Ми хвилювалися і продовжуємо хвилюватися, адже ніхто не знає, коли це все закінчиться, і ми зможемо повернутися до повноцінного життя, Звісно, бути
На поточному тижні для педагогів ОБХТ, які удосконалюють рівень усного українського мовлення без дискомфорту при спілкуванні, керівник гуртка МАН «Українська мова» Світлана Каленюк провела заняття з української в режимі онлайн.
Лідери учнівського самоврядування Миколаївської області Дар’я Зворигіна та Георгій Микитенко (вихованці гуртка «Відповідальне лідерство – шлях до успіху» обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (керівник Чуприна Д.О.))
Вже третій місяць
23 грудня 2022 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі –МОЦНПВТК УМ) проведено друге лекційне заняття в рамках довготривалого семінару-практикуму підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Школа молодого
21 грудня 2022 року об 11:00 педагоги закладів позашкільної освіти Миколаївщини були учасниками пресконференції на тему: «Позашкільна освіта - 2022: десять звершень».
Організаторами заходу виступили:
- Міністерство освіти та науки України;
- Міжнародна асоціація позашкільної
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради нагадує, що незважаючи на складні обставини у країні, пов’язані з військовою агресією росії, щорічний обласний фольклорний фестиваль-конкурс мистецтв «Різдвяні канікули» обов’язково відбудеться,