Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 року № 1063 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік (за
19 січня 2023 року в онлайн-режимі відбулась нарада з керівниками закладів освіти інституційного догляду та виховання дітей обласного підпорядкування
Під час наради директор департаменту освіти і науки облвійськадміністрації ВЕЛІХОВСЬКА Алла Борисівна
У січні 2023 року Миколаївський обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) розпочались Відкриті змагання МОЦНПВТК УМ «Краєзнавчий калейдоскоп» (далі – Краєзнавчий калейдоскоп). Це довготривалий захід,
18 січня 2023 року в онлайн-режимі відбулась нарада керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти) області щодо особливостей та змін у нормативній базі.
Завідувач кафедри методики професійного навчання Миколаївського національного аграрного університету
15 січня 2023 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) проведено черговий етап Кубку з кіберорієнтування відкритої першості МОЦНПВТК УМ зі спортивного туризму. Проведення
10.01.2023 в обласному Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради відбулось онлайн-засідання педагогічної ради на тему: «Сучасні підходи до формування патріотичних та громадянських якостей, морально-етичних принципів здобувачів позашкільної освіти ОБХТ в
З грудня 2022 року в закладах освіти Первомайської міської громади громади розпочато реалізацію проєкту «Поруч». Його мета – надання психосоціальної підтримки дітям, молоді та сім’ям, які постраждали внаслідок війни,
30 грудня, в рамках співпраці України та Республіки Корея, учням Миколаївщини було виділено 609 планшетів. Протягом січня 2023 року електронні засоби навчання отримали школярі 16 територіальних громад Миколаївської області, які
Щорічно. 11 січня. у світі відзначають День "Дякую". Вихованці обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради говорять велике "Дякую" директору БФ "Надії та Віри" Володимиру Кириленку та волонтеру фонду Анні
На початку 2023 року оголошені підсумки ХІХ Міжрегіонального фото-, кінофестивалю «Осінні барви Буковини», головним організатором якого є Чернівецький центр науково-технічної творчості учнівської молоді. У Фестивалі взяли участь діти з