Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Вихованки «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» (керівники Вікторія Панченко, Ірина Василенко, Дмитро Чуприна) розпочали роботу в буткемпі проєкту UPSHIFT Україна. Організаторами проєкту виступають ГО «Потрібні тут» за підтримки Дитячого
Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проєкту «На Урок»: «Розвиток потенціалу обдарованих учнів: стратегії, методи та підходи».
Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі розміщений
Робочий тиждень 06-12 листопада 2023 року розпочався онлайн нарадою за участі директора, заступників директора, головного бухгалтера закладу, завідуючих відділами, методистів, культорганізаторів та практичного психолога закладу, на якій проаналізували
Психологічний тиск – це вплив не тільки на вчинки і образ дій людини, але й часто навіть на спосіб мислення і думки. До психологічного тиску вдаються з різних причин. Часто
Вже другий рік поспіль, після початку повномасштабного вторгнення, позашкілля Миколаївщини продовжує працювати, жити, творити, хоч і у форматі онлайн. Педагоги докладають зусиль до того, щоб освітній процес був не менш
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946– 1947 років.
У 2023-му День пам’яті жертв голодомору припадає на 25 листопада.
Цього
Основна мета «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні» — допомагати родинам бути разом під час перебування дитини в лікарні. Акція присвячена підтримці будівництва першого в Україні Дому Рональда МакДональда на
В неділю 12 листопада 2023 року на території одного з парків м. Миколаєва Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) спільно з Відокремленим підрозділом Громадської
У листопаді ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України надав 3 351 ноутбук, щоб учні середнього та старшого шкільного віку Миколаївської області отримали доступ до освіти.
Обладнання було закуплене
З 10 по 12 листопада 2023 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання краєзнавства