Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
7 липня «Орлятко» традиційно відзначає свято Івана Купала – свято літнього сонцестояння, свято тепла, молодості та кохання.
За народним повір'ям, у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної
Щороку дітей оздоровчого центру «Орлятко» відвідують артисти Миколаївського академічного російського драматичного театру.
06 липня для дітей оздоровчого центру «Орлятко» артисти театру завітали із своєю запальною, цікавою концертною програмою.
Вихованці із задоволенням
За ініціативи й сприяння голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, а також за підтримки обласної ради, департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації за доброю традицією до дитячого оздоровчого центру «Орлятко» приїжджають
Вихованці Очаківського дитячого оздоровчого закладу «Вітрила», 05.07.2018 р. відвідали ХХІІ державну пожежну рятувальну частину міста Очакова. Працівники пожежної служби ознайомили дітей із правилами пожежної безпеки, наголосили на обов’язковості їх виконання,
ВІТАЄМО! ФОРИСЬ ІЛЛЮ, учня Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради, переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2017/2018 навчального року, якому призначено стипендію Кабінетів Міністрів України Завантажити Наказ МОН України
05.07.2018 року до оздоровчого центру «Орлятко» завітала гостя з міста Києва, представник Спеціальної Олімпіади, відома українська фото-модель Марія Куваєва, щоб привітати та вручити почесні грамоти Іваніву Віталію та Іванюшину Миколі,
Усі перші класи в Україні, що навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO «Шість цеглинок», які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Відповідний
04 липня 2018 року до оздоровчого центру «Орлятко» завітали друзі – Національна поліція Миколаївської області.
Головним управлінням Національної поліції в Миколаївській області для вихованців дитячого оздоровчого центру «Орлятко» Миколаївської обласної ради
З 2 по 15 липня 2018 року у м. Переяслав-Хмельницький Київської області проходить ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Джура 2018: Наддніпрянська Січ».
Для участі у заході