Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
11-13 листопада 2022 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді відповідно до Всеукраїнського плану заходів з учнівською та студентською молоддю, затвердженого Міністерством освіти і науки України,
Упродовж 11 – 16 грудня 2022 року проходив другий етап Кубку з туристської майстерності відкритої он-лайн Першості МОЦНПВТК УМ зі спортивного туризму. Цього разу юні спортсмени-туристи визначали кращого з фізичної
З 22 листопада по 15 грудня 2022 року за ініціативи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проведено доброчинну акцію на підтримку воїнів «Новорічна листівка на передову»
Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі розміщений на сайті https://www.youtube.com/watch?v=GIjg5QZhUbQ, рекомендуємо переглянути у будь-який час заступникам, методистам, педагогам позашкільної освіти, педагогам-організаторам, батькам учнів, учителям громадянської
Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проекту «На Урок»: «Навчання під час повітряних тривог: поради для вчителів, учнів і батьків». Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у
13 грудня, було вручено першу партію в кількості дев’яти шкільних автобусів для 7 територіальних громад Миколаївської області, які були придбані департаментом освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації за кошти
Незважаючи на усі труднощі, викликані воєнним часом, юні краєзнавці продовжують активну пошуково-дослідницьку роботу з вивчення різних аспектів розвитку Миколаївщини та її популяризації на всеукраїнському рівні. Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства
Протягом листопада 2022 учні України об‘єдналися у Всеукраїнському проєкті «Мішечок». Протягом 25 днів, під час блекауту, школярі пошили 21 543 мішечки! Всього у проєкті взяли участь 6582 учні з 115
Як проводити змагання з кіберорієнтування в країні, де майже немає світла? Непросто але можливо. Гнучкий графік, додаткові старти – і все одно ми змагаємось!!! 11 грудня 2022 року Миколаївським обласним Центром
Українським державним центром позашкільної освіти відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року № 833-р «Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної