Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
27, 28 травня 2024 року в онлайн-форматі відбувся щорічний обласний конкурс з інформаційних та STEM-технологій серед вихованців закладів позашкільної освіти.
Організатор конкурсу – Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
У
З метою залучення учнівської молоді до рухової активності і популяризації регулярних занять фізичною культурою та спортом в рамках відзначення Дня захисту дітей Комітетом заплановано проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів
У цей день в Україні проходить акція «Голоси дітей», яку ініціювала перша леді України. В рамках акції Олена Зеленська закликала вішати на дерева дзвіночки, щоб вшанувати пам’ять маленьких українців, які
Проведення конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва під час війни має особливе значення. В умовах, коли діти та підлітки стикаються з емоційними і психологічними викликами, такі заходи можуть стати важливим
23-24 травня 2024 року керівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївщини прийняли участь у тренінгу «Методика розроблення стратегічних інвестиційних планів розвитку закладів професійної (професійно-технічної) освіти». Захід організовано та проведено Програмою
25 травня 2024 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) спільно з громадською організацією «ДОФ. Центр волонтерів» на території Будинку офіцерів флоту
Вже втретє останній дзвоник для випускників українських шкіл лунає в умовах повітряних тривог і загроз. 24 травня в Комунальному закладі «Миколаївська спеціальна школа 3» відбулось свято останнього дзвоника .
Малечу він
Враховуючи подання командира ВЧ А7354, на підставі розпорядження голови Миколаївської обласної ради від 22.05.2024 №97-р, колективу Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (в.о. директора АНДРІЙЧУК Тетяна)
18 травня вихованці "Зразкового художнього колективу" гуртка "Школа журналістики" обласного Будинку художньої творчості (керівники Ірина Василенко, Дмитро Чуприна, Вікторія Панченко) взяли участь у церемонії нагородження переможців ХХІІ Міжнародного медіафестивалю-конкурсу «ПресВесна
Духовність та культура – важливі елементи не лише для формування національної ідентичності, а й стійкості, ментального відновлення українців, яких травмувала війна. У найважчий для України час українська вишиванка лікує. Українська