Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
З цієї нагоди відбулося урочисте нагородження видатних науковців закладів вищої освіти. Велика подяка науковим співробітникам за їхню старанну працю та посилення ініціативи вчених.
Сучасний ринок праці вимагає від працівників сфери обслуговування високого рівня кваліфікації та постійного професійного зростання. Саме тому на базі Державного навчального закладу “Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну” створено
Суддівською колегією підведено підсумки змагань третього етапу Кубку з туристської майстерності відкритої Першості МОЦНПВТК УМ зі спортивного туризму. 78 юних спортсменів-туристів з МОЦНПВТК УМ, м. Вознесенська, Галицинівської, Казанківської та Ольшанської територіальних громад Миколаївщини,
Пишаємося унікальними звичаями, що символізують єдність нашого народу та одвічне прагнення до свободи.
День вишиванки у 2024 році став для нас непростим, бажаємо якнайшвидшої перемоги України над ворогом! І нехай червоний
До Міжнародного дня вишиванки учнівський та педагогічний колективи нашого закладу взяли участь у Національній руханці в вишиванках "Дякуємо ЗСУ" від Української федерації "Спорт заради розвитку".
Захід проходив за підтримки Комунального закладу
«18.05.1944- ...: без права на Батьківщину» під такою назвою Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді провів заняття відкритої Краєзнавчої школи «Час шукати, пізнавати, дивуватись і відповідати!»
Протягом 7-15 травня 2024 року у м. Києві (дистанційно) відбувався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.
Вихованці відділення історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю Миколаївського обласного територіального
Відділення філології, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства від Миколаївської області представляли:
Гайченко Марія Олександрівна - учениця 11 класу Миколаївського ліцею № 55 Миколаївської міської ради, вихованка обласного Будинку художньої творчості, секція
У рамках Фестивалю юних аматорів астрономії «Скарби зоряного неба» 23 травня 2024 року о 12.00 в онлайн-режимі
Пропонуємо Вам знайомство з проєктом «Українське небо».
Ми розкажемо 12 історій із української астрономії, починаючи
На заняттях гуртка розпису, ліплення, писанкарства «Барви» обласного Будинку художньої творчості керівник Вероніка Коваль уточнювала і закріплювала з дітьми уявлення про основні елементи будь-якого розпису, вчила виокремлювати окремі елементи візерунка,