Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Упродовж квітня – травня 2024 року Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді проводились заходи в Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – заходи Гри «Джура»)
Підведено підсумки заходів в рамках обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у старшій трьох віковій групі, організованих Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.
У
Цей нелегкий навчальний рік підійшов до свого завершення.
Дякуємо вчителям за їхню невтомну працю, батькам за підтримку, а учням за їхню старанність і жагу до знань.
Нехай літо буде наповнене яскравими враженнями,
У п'ятницю, 31 травня, завершився обласний етап загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування. Змагання, які об'єднали найкращих спортсменів шкіл Миколаївської області, пройшли у напруженій та захопливій
4 червня, у День вшанування пам`яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, запрошуємо всі громади Миколаївщини долучитись до акції «Голоси янголят», яка проходить в рамках акції
На Міжнародний день захисту дітей обласні заклади позашкільної освіти Миколаївщини організували для дітей ВПО на базі школи-інтернату #7 пізнавально-розважальну коловерть «Територія дитячих мрій»
Діти у складі команд мали змогу подорожувати
ГРА «BLUE ECONOMY» ДОВЕЛА: НАШІ ДІТИ РОЗУМНІ, ДОПИТЛИВІ І КРЕАТИВНІ.
Вихованці гуртків обласного Будинку художньої творчості та гуртка «Феміда» державного Будинку художньої творчості протестували нову настільну гру «BLUE ECONOMY».
Незважаючи на
Добігає кінця навчальний рік. Вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівники Світлана, Дмитро та Віра Раскіни) обласного Будинку художньої творчості (директор Лариса Щукіна) запросили на зустріч своїх
У фестивалі взяли участь сім закладів позашкільної освіти Миколаївської області: Первомайський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Станція юних техніків Южноукраїнської міської ради, Вознесенський міський центр дитячої та юнацької творчості, міська
Викладачка історії та географії Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Миколаївський центр професійної освіти» Божко Наталія Віталіївна отримала найвищу нагороду - Crand Prix у Національному (Всеукраїнському відкритому) конкурсі педагогічної майстерності набравши