Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
У цьогорічному конкурсі взяли участь близько 7 тис учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів. Він був організований Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця»
11 квітня 2018 року навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей» проведено семінар заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з навчально-виховної
УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА ІІІ місце Авер’янова Лаура, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради. Приходько Олена, учениця 10 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради. Кухтєй Микола, учень 10 класу Снігурівської районної
І місце
Майорова Ангеліна, учениця 5 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради, учитель – Ткаченко Галина Георгіївна.
Cподін Данило, учень 6 класу Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради, учитель – Фоміна
ІІІ місце
Риженко Марина, учениця 4 класу Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Новоодеської районної ради Миколаївської області
Вітаємо і бажаємо нових творчих звершень й перемог!
За підсумками двох турів команда Миколаївської області показала високі результати та виборола 6 призових місць. Щиро вітаємо переможців та їх наставників, зичимо міцного здоров’я, нових перемог та звершень!.
І місце - Терещук Матвій, учень 10 класу
Команда Миколаївської області показала високі результати та виборола 3 призові місця. Щиро вітаємо переможців та їх учителів. Бажаємо успіхів і нових перемог!
ІІ місце - Шаленний Андрій, учень 11 класу Миколаївської гімназії
З 02 по 06 квітня 2018 року Міністерством освіти і науки України спільно з департаментом освіти Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ
4-6 квітня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Екологічна безпека» на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Миколаївський національний аграрний університет представляли здобувачі вищої освіти
10 лютого 2018 року в обласному Будинку художньої творчості відбулася церемонія нагородження переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У конкурсі-захисті взяли участь 208 учнів-членів