Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Представник громадської організації "Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування "Молодь - Майбутнє нації" ОБХТ - Дмитро Чуприна взяв участь у "Школі проектного менеджменту", організаторами якої була Українська академія лідерства.
Головним
Делегація Миколаївської області, представники ГО «Молодь – майбутнє нації» обласного Будинку художньої творчості беруть участь у роботі Всеукраїнських зборі лідерів учнівського самоврядування «Права людини» у м. Київ, який проходить в
На виконання плану роботи ОБХТ на 2018 рік та відповідно до запрошення оргкомітету фестивалю, з метою патріотичного виховання, активізації творчих здібностей учнівської молоді, популяризації на теренах Миколаївщини української пісні,
· Миколаївська загальноосвітня школа інтернат №3 · Миколаївська загальноосвітня школа №1 імені Олега Ольжича · Миколаївський економічний ліцей №2 mon.gov.ua/ua/news/do-yakih-shkil-zavitayut-uchasniki-antarktichnih-ekspedicij-pidbito-pidsumki-konkursu-zaprosi-polyarnika-do-sebe
02.12.2018 року на базі Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» відбулися регіональні змагання зі спортивних танців «Зимовий Кубок Миколаєва 2018», у яких взяли участь вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивного бального
З 29 листопада по 02 грудня 2018 року в м. Києві відбувся ІV Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!». Миколаївську область на форумі представляли Бондаренко О.Б., головний спеціаліст департаменту
30 листопада в Палаці творчості учнів колектив нашоі гімназії відзначив подвійний ювілей: 25-річчя створення Першої української гімназії імені Миколи Аркаса та 155-річчя заснування Маріїнської жіночої гімназії, правонаступником якої є наш теперішній
01 грудня 2018 року обласним Будинком художньої творчості було проведено зимову сесію для слухачів наукових секцій відділень мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства т/в МАН які будуть захищати свої науково-дослідницькі роботи
28 листопада 2018 року на базі Миколаївського обласного краєзнавчого музею Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді було проведено обласний семінар «Інтегруюча роль музеїв при закладах освіти у