Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
30 січня 2019 року в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулося засідання ради професійної освіти Миколаївської області під головуванням заступника голови ради професійної освіти Миколаївської області, директора департаменту освіти і науки
Робототехніка – наука прогресивна, і має чимало перспектив для самореалізації.
Фестиваль з робототехніки – визначальний крок для молоді у майбутнє, який дає дітям можливість сміливо крокувати у інноваційне майбутнє.
27 січня
25 січня 2019 року обласним Будинком художньої творчості спільно з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили за сприяння департаменту освіти і науки облдержадміністрації проведено науково-практичну конференцію «Сучасні філологічні питання в
22 січня 2019 року у департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання Ради молодих вчених Миколаївської області при департаменті освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.
У заході взяли
22 січня 2019 року Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проведено обласний інструктивний семінар відповідальних за роботу Малої академії наук у районах (містах), об’єднаних територіальних громадах області
Шановні колеги!
На довгому і тернистому шляху українського народу до заповітного ідеалу про незалежну державу день 22 січня 1919 року навіки увійшов у нашу історію як свято Соборності України.
Об’єднання двох суверенних
З метою створення в Україні передумов для розвитку системи виробництва якісного освітнього електронного контенту та забезпечення доступу до нього здобувачів повної загальної середньої освіти Міністерством освіти і науки України розпочато
З 07 по 15 січня 2019 року ВГДР «Школа безпеки» зібрала молодь з різних куточків України в с. Буковець Івано-Франківської області на зимовий збір.
Миколаївщину представляли відділення Вітовського та Миколаївського районів,
З 08 по 10.01.2019 року вихованці «Народного художнього колективу» студії естрадного співу «Дивограй» (керівник Шепелевич Л.Д.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради брали участь у ІV Всеукраїнському багатожанровому мистецькому фестивалі-конкурсі
04 січня 2019 року обласним Будинком художньої творчості проведено 21-й обласний фольклорний фестиваль-конкурс мистецтв «Різдвяні канікули».
Участь у заході взяли представники закладів освіти Миколаївської області – це 15 фольклорних колективів (понад