Новини
Зразковий хореографічний колектив «Пірует» переможці Всеукраїнського фестивалю - конкурсу хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі 2019»
20/05/2019
ВІТАЄМО!
Зразковий хореографічний колектив «Пірует» Миколаївського міського будинку вчителя та МОТОНХСУ (керівники Марина Чумак та Альона Васильєва), який посів І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі 2019», номінації «Народна стилізація», ІV вікова категорія.
![](/store/files/image/60470394_2036221896682727_3841929580067684352_n.jpg)
![](/store/files/image/60746075_2036220690016181_1871985766821789696_n.jpg)
Вітаємо вихованців і керівників!
Бажаємо нових творчих і хореографічних звершень і високих перемог!
Всі новини →