Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
07/02/2019
Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Миколаївським територіальним відділенням Малої академії наук України 7 лютого 2019 року розпочато ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У конкурсі-захисті беруть участь близько 200 вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти Миколаївської області, які активно займаються науково-дослідницькою діяльністю.
9 лютого 2019 року у приміщенні обласного Будинку художньої творчості о 10:00 буде підбито підсумки та нагороджено переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. На захід запрошуються учні,студенти, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, батьки, представники громадськості, засоби масової інформації.