Головна » Новини
Українська | Русский | English
Головна Оголошення Новини Нормативно-правова база АКТУАЛЬНО Доступ до публічної інформації Звернення громадян

Новини

Перемога вихованців ОБХТ у Чемпіонаті України серед школярів та студентів у загальному заліку та відкритій першості України з європейської та латиноамериканської програм

17/12/2018

16 грудня 2018 року у м. Херсон відбулися Чемпіонат України серед школярів та студентів у загальному заліку та відкрита першість України з європейської та латиноамериканської програм, в яких взяли участь вихованці  «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівник Раскіна С.С.) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

За рішенням журі заходів вихованці  «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» ОБХТ здобули перемогу:

- Федорчук Артем та Бабич Елизавета посіли І місце у категорії Молодь та Дорослі;

- Маховський Олександр та Фоменко Ліліана посіли ІІ місце у категорії Дорослі;

- Гонтарюк Кирило та Бричек Ілона посіли І місце у категорії Молодь Д;

- Маховський Валерій та Трощенко Катерина посіли ІІ місце у категорії Юніори 1Д;

- Пугачов Кім та Недождій Наталя посіли І місце у категоріях Юніори 1Е та Юніори 2Е;

- Ковальський Даніїл та Єрмоленко Маргарита посіли ІІІ місце у категоріях Юніори 1Е та Юніори 2Е

Вітаємо вихованців і керівника колективу обласного Будинку художньої творчості з гідною перемогою!