Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
10/11/2018
«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.
Традиційно 9 листопада в Миколаївській спеціальній загальноосвітній школі було відзначено День української писемності та мови. У класах були проведені години спілкування, присвячені рідній мові. Учні школи ознайомилися з тематичною виставкою «Рідна мова - калинова» та долучилися до проведення інформаційно-пізнавальної перерви, яку підготували вчителі української мови.