Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
22/10/2018
З 20 по 21 жовтня 2018 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено II (обласний) етап XIV Всеукраїнських турнірів юних географів та економістів за участі команд учнів закладів загальної середньої освіти області.
Всього в турнірі взяли участь 15 команд Миколаївської області: міст Миколаєва, Вознесенська, Южноукраїнська, Первомайська, Новоодеського, Новобузького, Снігурівського, Баштанського, Березанського, Єланецького районів та Галицинівської сільської ради.
І місце розділили між собою 4 команди:
Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;
Миколаївська спеціалізована І–ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;
Миколаївська гімназія № 2 Миколаївської міської ради;
Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
21 жовтня 2018 року, в командному змаганні зустрілися юні економісти. В обласному турнірі юних економістів узяли участь 3 команди з міст Миколаєва та Первомайська.
І місце отримала команда Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.