


| Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Звернення громадян |
25/06/2026
27 червня 2026 року на Миколаївщині підбито підсумки реалізації літньої освітньо-творчої програми «Творче літо в ОБХТ», яка з 01 червня об’єднала дітей територіальних громад області навколо творчості, мистецтва, спілкування та змістовного дозвілля.
Упродовж місяця учасниками програми стали діти Галицинівської сільської ради, Веснянської, Врадіївської, Заводської, Степівської, Ольшанської та Широківської селищних рад. Для юних мешканців громад було організовано низку творчих, пізнавальних та розвивальних заходів, спрямованих на підтримку дитячих талантів, формування комунікативних навичок, розвиток креативного мислення та створення позитивного емоційного середовища під час літніх канікул.
Ініціатором та натхненником програми стала директор обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, Заслужений працівник освіти України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Лариса Щукіна. Саме завдяки її наполегливості, професіоналізму, далекоглядності та відданості справі позашкільної освіти вдалося реалізувати масштабний проєкт, який охопив різні громади Миколаївщини та подарував сотням дітей незабутні враження, нові знання та можливість розкрити свої творчі здібності.
До реалізації програми долучився творчий колектив педагогів обласного Будинку художньої творчості, які щоденно працювали над створенням цікавого та змістовного освітньо-творчого простору для дітей. Майстер-класи, творчі лабораторії, театральні імпровізації, мистецькі практики, журналістські студії, заняття з декоративно-ужиткового мистецтва та хореографії проводили досвідчені педагоги закладу: Тетяна Даниленко, Вікторія Панченко, Олена Сербіна, Лариса Ігнатьєва, Наталія Губська, Вероніка Коваль, Ангеліна Пацюк та Лариса Калініна.
Кожен захід ставав справжньою подією для дітей, адже учасники мали змогу не лише навчатися новому, а й спілкуватися, проявляти власні здібності, працювати в команді та відкривати для себе різноманітний світ творчості.
Особливу атмосферу свята та позитивних емоцій протягом реалізації програми створювали студенти Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради – вихованці гуртка «Організатори дозвілля» під керівництвом Марини Деркач. Молоді аніматори підготували для дітей цікаві інтерактивні програми, тематичні ігри, руханки, конкурси та розважальні заходи, які дарували гарний настрій, щирі посмішки та незабутні емоції.
Завершення програми стало підсумком великої спільної роботи педагогів, студентської молоді, партнерів та представників громад, які об’єднали свої зусилля задля розвитку творчого потенціалу дітей Миколаївщини. Протягом червня учасники отримали безцінний досвід, нових друзів, яскраві враження та натхнення для подальших творчих звершень.
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради висловлює щиру вдячність керівництву територіальних громад, педагогам, студентам та директору - Сергію Мицику Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, батькам та всім, хто долучився до реалізації програми «Творче літо в ОБХТ».
Переконані, що започаткована ініціатива стане доброю традицією та матиме своє продовження в наступні роки. Спільна робота заради розвитку дітей, підтримки їхніх талантів і створення нових можливостей для творчого зростання є запорукою успішного майбутнього Миколаївської області.
.jpg)