Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
29/05/2024
Добігає кінця навчальний рік. Вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівники Світлана, Дмитро та Віра Раскіни) обласного Будинку художньої творчості (директор Лариса Щукіна) запросили на зустріч своїх батьків, друзів, шанувальників бального танцю.
Цей вечір знаменує собою завершення танцювального сезону 2023-2024 років, який став 28-м творчим роком для колективу.
Спорт та мистецтво – це наш шлях до самовдосконалення. Завдяки їм ми стаємо сильнішими, витривалішими, загартованішими, креативними, охайними та ввічливими.
Навчальний рік завершено, літо закликає до себе. Відпочинемо та з новими силами до нових Перемог!