Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
05/12/2023
05 грудня в рамках проведення навчально-педагогічної практики експерименту «Дуальне навчання в професійній підготовці педагогічних працівників позашкільної освіти» відбулася нарада в режимі онлайн «Зустріч-знайомство з обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради». На зустрічі були присутні студенти кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, науковий керівник експерименту Лариса Оружа, з одного боку, та директор ОБХТ Лариса Щукіна та заступники директора з навчально-виховної, навчально-методичної роботи Анжела Киянова та Вікторія Голянич, завідуюча методичним відділом Олена Савіцька, з іншого. Анжела Киянова за допомогою презентації у своєму виступі ознайомила присутніх з навчально-виховною роботою обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, адміністрацією закладу, педагогічним складом, колективами, розповіла про особливості освітнього процесу в гуртках та студіях в сучасних умовах. Вікторія Петрівна розповіла про методичну роботу в ОБХТ та діяльність закладу як координатора роботи закладів позашкільної освіти комплексного типу Миколаївської області з художньо-естетичного напряму. Студенти подивилися презентації та ознайомилися з діяльністю обласного Будинку художньої творчості, а також отримали запрошення відвідати заняття в гуртках і студіях за онлайн-розкладом.