Новини
Медіацентру бути!
20/11/2023
Вихованці «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школи Журналістики» (керівники Вікторія Панченко, Ірина Василенко, Дмитро Чуприра)Журавель Дар'я, Циня Яна та Кучер Анастасія взяли участь в проєкті UPSHIFT Україна та отримали фінансування для вирішення проблеми низького рівня медіаграмотності молоді завдяки створенням медіа-центру.
UPSHIFT - це інноваційна програма, що допомагає молоді перетворити свої ідеї в реальні проекти. Протягом чотирьох днів журналістки плідно працювали над проєтом у місті Миколаїв на буткемпі, який складався з чотирьох модулів:
Модуль 1. Розуміння.
Модуль 2. Проєктування
Модуль 3. Побудова та тестування
Модуль 4. Реалізація.
Під час заходу вони активно використовували інструменти та ресурси UPSHIFT: дерево проблем, коло аудиторії, метод персонажа та інші. Вихованки успішно представили проєкт на завершальному етапі та отримали схвалення експертів.
Це не фінал, дівчата тільки починають розробку медіацентру. У майбутньому юних журналістів та зацікавлену молодь чекає багато цікавого!
Всі новини →