Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
17/11/2023
6 листопада 2023 року на базі Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва успішно завершилися безкоштовні тритижневі навчальні курси, які були організовані за сприяння програми UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Уряду Данії!
15 випускників курсів, з числа осіб, які втратили роботу та виявили бажання перекваліфікуватися, внутрішньо переміщених осіб, працівників підприємств та організацій міста, урочисто отримали сертифікати про оволодіння частковими професійними кваліфікаціями за робітничою професією «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».
Привітали випускників та мали честь вручити сертифікати директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Алла Веліховська та заступник директора департаменту освіти Миколаївської обласної державної адміністрації Людмила Комісарова.
Такий освітній проєкт у сфері професійної освіти нашого регіону дає змогу оволодіти дорослому населенню новими вміннями та навичками в сфері електроенергетики та покликаний подолати дефіцит трудових ресурсів задля відбудови та відновленню інфраструктури Миколаївщини.
Професійна освіта ВАЖЛИВА, разом до ПЕРЕМОГИ!