Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
12/10/2023
24-29 вересня 2023 року 14 здобувачів освіти Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва в рамках спільного українсько-польського проєкту «Разом нас багато - у єдності сила» за програмою академічної мобільності Erasmus+ відвідали м. Гданськ (Республіка Польща). За час перебування в Гданську учні відвідали заклад освіти «Комплекс морських шкіл» (м. Гданськ) та Морський університет (м. Гдиня), де отримали практичний досвід в галузі інноваційного суднобудування, ознайомилися з красою та величчю Гданську, культурою та стилем життя наших польських друзів, історією про відновлення демократії після змін суспільного ладу у Польщі, зустрілися з представниками української діаспори в Польщі. Дякуємо нашим польським партнерам за гостинність та можливість відчути європейські цінності та культуру.