Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
01/05/2023
Сучасні реалії навчального процесу створюють нові правила та формати. Активна робота гуртків театрального напрямку закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області вимагає змін для покращення якості комунікації в творчій спільноті.
28 квітня 2023 року, з метою поліпшення якості організації обласних заходів та аналізу роботи театрального напрямку за 2022-2023 навчального року, обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради проведено онлайн вебінар за темою: «Створення та організація комфортних умов для ефективної співпраці ОБХТ з гуртками театрального напрямку Миколаївської області», в якому взяли участь педагоги закладів освіти Миколаївської області.
Учасники вебінару мали змогу обговорити стан роботи гуртків театрального напрямку закладів освіти Миколаївської області, участь їх вихованців в обласних та Всеукраїнських масових заходах, дізнатися про нові системи комунікації для поліпшення якості роботи та отримати поради щодо підготовки аматорських колективів до участі в обласних заходах театрального спрямування.
Вебінар пройшов в робочій та дружній атмосфері.