Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2023 р. № 991-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» студентці комунального закладу
Вихованці Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді в ці святкові дні приходять з колядками та віншуванням в різні куточки Миколаєва. Завітали і до департаменту освіти і
Протягом тижня для онлайн-розкладу, який був розміщений на платформі Facebook, заняття в синхронному режимі запропонували керівники гуртків та студій ОБХТ Людмила Шепелевич, Вікторія Панченко, Ірина Василенко, Дмитро Чуприна, Лариса Ігнатьєва,
Із 28 листопада до 25 грудня 2023 року Національний банк України разом із партнерами запросив навчальні заклади долучитися до заходів Щедрого вівторка.
#Щедрий Вівторок — міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. Цей
Одна з важливих умов зменшення втрат особового складу в умовах воєнних дій – вчасне і кваліфіковане надання першої допомоги безпосередньо на полі бою – тактична медицина. Загальноприйнятий протокол надання домедичної
22 грудня 2023 року методистами Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) проведено другий курс лекцій в рамках семінару-практикуму підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Школа
Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проєкту «На Урок»: «Інтерактивні аркуші Wizer.me як спосіб організації освітнього простору».
Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі
21 грудня лідери учнівського самоврядування Миколаївської області взяли участь у тренінгу «Побудова команди учнівського самоврядування. Шкільне лідерство – перший крок до громадської свідомості» від керівника гуртка «Відповідальне лідерство – шлях
21 грудня 2023 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась методична панорама з керівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
Учасників заходу привітала директор департаменту освіти і науки облвійськадміністрації Алла
За сприяння департаменту освіти і науки облвійськадміністрації тренерами Міжнародного Медичного Корпусу проведено тренінг для освітян "Перша психологічна допомога".
Учасники під час практичних завдань відпрацювали навички реакції на кризові події,