Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради запрошує хореографічні гуртки закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області взяти участь в обласному (заочному) фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва (народна хореографія), який
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради запрошує майбутніх майстрів та майстринь - вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області взяти участь
У ці складні часи діти потребують нашої підтримки. Деякі поради які допоможуть у цьому.
По-перше: підтримуйте життєстійкість дітей Основою життєстійкості дітей під час війни є кілька факторів:
1. Батьки. Для дітей почуття
26 грудня в Миколаївському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбулося чергове засідання Креатив - студії. Цього разу своїю майстерністю ділилась з колегами Жанна Максимова. Пані Жанна показувала і розказувала як
Проєктно-дослідницька діяльність, на думку науково-педагогічних фахівців, це спеціально організована, пізнавальна творча діяльність учнів, що за своєю структурою відповідає науковій діяльності та характеризується цілеспрямованістю, активністю, предметністю, вмотивованістю і свідомістю, результатом якої
27 грудня 2023 року Обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено у режимі онлайн обласний вебінар для вчителів, методистів та керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму «Медіаграмотність в освітньому процесі», з метою
За ініціативи Миколаївського обласного Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК УМ) з 6 по 25 грудня 2023 року з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня
Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проєкту «На Урок»: «Практикум із використання штучного інтелекту: Персональний помічник вчителя».
Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі розміщений
На початку вересня 2023 року обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради було анонсовано проведення Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний) формат, який відбувся 17 листопада 2023
26 грудня 2023 року, у Казанківському професійному аграрному ліцеї та Вознесенському професійному ліцеї відбулося вручення сертифікатів здобувачам освіти з числа дорослого населення, які протягом 05-26 грудня 2023 року пройшли