Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
В умов Держспецзв’язку зареєстрували в Україні понад 2 тисячі кіберінцидентів.
Педагоги ОБХТ 15.01.2024 навчалися на вебінарі за темою: «Безпека в інтернеті під час війни», який транслювався на платформі українського громадського проєкту масових
Протягом звітного тижня для онлайн-розкладу, який був розміщений на платформі Facebook, заняття в синхронному режимі запропонували керівники гуртків та студій ОБХТ Людмила Шепелевич, Ірина Василенко, Вікторія Панченко, Дмитро Чуприна, Лариса
1 січня в гуртку «Природа, творчість і фантазія» Тернівський Будинок культури пройшло заняття з паперопластики, присвячене Міжнародному дню «Дякую».
Керівниця Жанна Жидких запропонувала юним майстрам і їх батькам виготовити святкові листівки
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 року №1527 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових
Навчальні заняття на підготовчих курсах будуть проводитись з навчальних дисциплін: українська мова, математика, фізика та англійська мова досвідченими науково-педагогічними працівниками університету. Форма проведення занять – дистанційна з понеділка по четверг
У 2022-2023 навчальному році Комунальний заклад «Миколаївська спеціальна школа №3» Миколаївської обласної ради брав участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання. Наш заклад виборов І місце в ІІ
Підчас війни діти часто переживають стрес. Не у всіх із них розчиниться психологічна травма, але кожна дитина потребує підтримки. Головну роль у цьому відіграють батьки. Існують базові правила, як
Робочий тиждень 01-07 січня 2024 року традиційно розпочався онлайн нарадою за участі директора, заступників директора, головного бухгалтера закладу, завідуючих відділами, методистів, культорганізаторів та практичного психолога закладу, на якій проаналізували роботу
У 10 областях України Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив набори на програму для молоді UPSHIFT. upshiftukraine.org/
Учасники/ці програми зможуть знайти рішення проблем, які їх турбують, у місті, громаді або школі та створити
Педагоги ОБХТ взяли участь у вебінарі на освітньому проєкту «На Урок»: «Як вибрати актуальну тему науково-дослідної роботи: про МАН і не тільки».
Це інформаційний вебінар, як методична допомога. Відеозапис вебінару у