Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
9 березня в медіацентрі обласного Будинку художньої творчості вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» Анастасія Кучер провела тренінг «Кроки до медіаграмотності». Під час заходу учасники мали змогу дізнатися про
З метою виявлення і підтримки дитячих театральних колективів, залучення дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків українського та всесвітнього театрального мистецтва, обдарованої молоді Миколаївщини з 04 березня по
Обласний Будинок художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 року №1527 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з
6 березня 2024 року відбулося друге заняття обласної школи джур-новаків «Котигорошко» (далі – Школа), проведення якої здійснюється Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – МОЦНПВТК
Педагоги ОБХТ 05.03.2024 навчалися на вебінарі за темою: «Адвент-календар онлайн як засіб організації освітнього процесу», який транслювався на платформі українського освітнього проєкту «На Урок».
Відеозапис вебінару у безкоштовному доступі розміщений на
Семінар проведено в онлайн форматі з метою підвищення якості позашкільної еколого-натуралістичної освіти, професійної майстерності керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму, надання практичної та методичної допомоги щодо впровадження і практичного використання сучасних підходів до реалізації
Протягом звітного тижня керівники гуртків та студій ОБХТ Людмила Шепелевич, Ірина Василенко, Вікторія Панченко, Дмитро Чуприна, Лариса Ігнатьєва, Вероніка Коваль, Наталія Томова, Юлія Масіна, Тетяна Даниленко, Віра, Раскіна, Світлана Раскіна,
В режимі відео-конференції відкрила захід Олена ЗЕЛЕНСЬКА, перша Леді України
З вступним словом виступив Віталій Кім, начальник обласної військової адміністрації. Під час заходу були розглянути питання Стратегії реформування системи шкільного харчування та
4 березня 2024 року в Миколаївському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшло засідання Сreative — studio на тему «Дракономанія або Творча скабрничка ідей для виробів на рік Дракона» яке цього
2 березня в медіацентрі обласного Будинку художньої творчості відбувся захід «Майстерність інтерв’ю + Журналістська мафія». Під час першої частини заходу учасники вчились правильно ставити запитання, обговорювали, які запитання є