Головна | Оголошення | Новини | Нормативно-правова база | АКТУАЛЬНО | Доступ до публічної інформації | Звернення громадян |
Обласний Будинок художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 № 1527 «Про затвердження Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти
Обласний Будинок художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 № 1527 «Про затвердження Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти
Адміністрація обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.03.2024 № 251 «Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний художній
12 березня 2024 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю спортивно-бального танцю «Нюанс» (керівники Світлана Раскіна, Дмитро Раскін, Віра Раскіна) обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради (директор Лариса Щукіна) подарували
Наказом МОН від 07.02.2024 № 130 "Про реалізацію пілотного проєкту щодо формування оптимальної мережі академічних ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти" Івано-Франковську, Київську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську,
Протягом звітного тижня керівники гуртків та студій ОБХТ Людмила Шепелевич, Ірина Василенко, Вікторія Панченко, Дмитро Чуприна, Лариса Ігнатьєва, Вероніка Коваль, Наталія Томова, Юлія Масіна, Тетяна Даниленко, Віра, Раскіна, Світлана Раскіна,
09-10 березня 2024 року команда «Дуотон», Вищого професійного училища №21 м. Миколаєва, у складі: Гаркуші Софії, учениці групи В-11 професії «Оператор комп’ютерної верстки», та Скрипника Микити, учня групи О-11
Слава Україні! Ми Військовий коледж. Навчаємо сержантів. Метою публікації є інформування молоді про можливість вступу до навчального закладу та через 2 роки бути сержантом ЗСУ!!!
Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту
9-10 березня 2024 року відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні – Відкриті змагання Київської області «Меморіал пам’яті А.С. Федорчука». Враховуючи реалії сьогодення, взяти участь у змаганнях змогли
Тарас Шевченко став одним з головних символів не тільки української літератури, а й української національної ідеї, а його творчість здобула любов і повагу багатьох поколінь. У поточному році виповнюється